Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Thomas Adalberto [ pauza / ID: 22761 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:
 
   Numele real: Mihai
   Varsta reala: 17
   Orasul unde traiti: Bucuresti
   Cu ce va ocupati: Elev
   Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
   Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Consider ca il cunosc foarte bine, desi oricui ii mai scapa cate o regula, dar voi depune efort sa il perfectionez si sa nu exista greseli pe partea de decizii.
   De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca sunt o fire potrivita pentru a interactiona cu jucatorii si ca pot pastra o atitudine indrumatoare, dispun de o maniera de comunicare clara si pot explica concret sau raspunde la intrebari cat mai eficient.
   Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma, agreabila si rabdatoare. Sunt competitiv de fel si entuziasmat sa incerc lucruri noi. Imi place sa ajut in orice mod pot, fie vorba de viata de zi cu zi sau de activitatea pe server. Imi place sa fiu pe treaba mea, sa nu ma bag sau sa incerc sa ma fac remarcat deranjand oameni.
 
Informatii de pe joc:
 
   Numele din joc (Buletin): Thomas Adalberto
   Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): pauza
   Ore jucate pe server: Aprox 2600
   De cat timp jucati pe server: 1 an si jumatate
   Cat timp acordati serverului pe zi: In medie 4-5 ore si poate ajunge pana la 8-10 in zilele libere sau weekend
   Sanctiuni anterioare pe server: un warn si un ban
   ID-ul din joc: 22761
   Averea detinuta in joc:  Aprox 10 milioane.
   Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu sunt foarte cunoscut in comunitate dat fiind ca nu m am bagat in seama, si nu am o reputatie proasta pe server
   Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
   Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nimic diferit fata de restul membrilor staff, o sa imi concentrez atentia pe rezolvarea ticketelor si indrumarea persoanelor
   Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Acesta se ocupa cu indrumarea persoanelor in legatura cu regulamentul, fie aceasta noi sau vechi pe comunitate si rezolvarea problemelor aparute in roleplay uri.
   Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
   Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share