Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper]Marius Sheldon[Pingu/7389]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

 

 

Numele real: Răzvan 

Varsta reala:17

Orasul unde traiti:București 

Cu ce va ocupati:Elev

Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da

Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da 

De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pentru ca am început sa îmi dedic foarte mult timp serverului acesta, și as dori sa ajut în păstrarea ordinii și respectarea regulamentului in cadrul acestuia. 

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un om simplu, cu foarte mult timp liber. Îmi place sa îmi petrec timpul la pc, iar în zilele senine sa ma plimb cu motorul, său sa lucrez la el când este cazul. 

 

 

Informatii de pe joc:

 

 

 

Numele din joc (Buletin): Marius Sheldon 

Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Pingu 

Ore jucate pe server: 130

De cat timp jucati pe server: Câteva luni de zile. 

Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore. 

Sanctiuni anterioare pe server: Niciodată 

ID-ul din joc: 7389

Averea detinuta in joc: O Mazda RX-7, un Sabre Custom, un Kawasaki H2 și 200k in banca. 

Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu

Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodată. 

Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As judeca obiectiv fiecare situație, și as sancționa când este cazul, fără sa iert acea persoană pentru ca as cunoaște o, sau pentru ca este considerata "cineva" pe server. Greșeala se plătește. 

Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Asigură respectarea regulamentului, și ajută playerii când este nevoie, cum ar fii când cineva face fail-rp, are nevoie de ajutor cu diverse bug-uri, sau pur și simplu are o întrebare despre server. 

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Momentan nu am un program in PC pentru asta dar pot instala unul fără probleme. 

Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share