Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Noris Rusnac [Gore | 530]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

         

          Numele real: Rusnac Noris

  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Cluj-Napoca
  • Cu ce va ocupati: Elev la liceu
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta funcție, deoarece ma descurc cu orice situație, stiu ce trebuie sancționat, sunt calm, ascult de gradele mai mari și îmi place sa învăț lucruri noi. Mereu am încercat sa ajut server-ul cu ce am putut și dacă as avea aceasta funcție as putea ajuta mult mai mult.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Noris am 16 ani, locuiesc in Cluj-Napoca și sunt elev la Liceul Teoretic Lucian Blaga pe mate-info. Sunt un băiat care își petrece mult timp pe calculator, se dedica in ceea ce face, un băiat calm care are răbdare in orice situație, prietenos și foarte ascultător.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Noris Carter
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): GORE de la Cluj
  • Ore jucate pe server: 310
  • De cat timp jucati pe server: Din Iulie 2020, mai exact 9 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-8 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un singur ban provizoriu pentru condus non-rp dar am învățat și acum conduc prudent.
  • ID-ul din joc: 530
  • Averea detinuta in joc: Mitsubishi Evo 9, rulota nr.30, un milion in banca
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU, consider ca ma înțeleg cu majoritatea oamenilor din comunitate.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): NU
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As merge la toate tichetele indiferent de situație, as ajuta pe oricine și as sancționa doar unde consider ca este cazul. Pe scurt as învață jucătorii sa nu își repete greșelile și i-as felicita pe cei care stiu sa faca roleplay fără sa gre-seasca nimic.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu rezolvarea problemelor playerilor, sancționarea greșelilor, un Helper face ca playerilor sa le placa pe server și sa își faca o parere buna astfel încât ei, la rândul lor sa recomande serverul mai departe. Un Helper se ocupa atat pe plan teoretic (adica regulamentul) cât și pe plan practic (mai exact problemele care jucătorii le întâmpina când se joaca).
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA, oricând 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur
 
Edited by noris_rusnac
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share