Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Vlad Cristea [ MixedCVG / ID: 432 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:  Vlad Cristea
  • Varsta reala: 16 ani
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev, jocuri video si inginer de sunet ca pasiune.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Personal cred ca merit aceasta functie pentru spiritul civic pe care il port cu mine in orice situatie reala si in game. Doresc sa ajut lumea, si mereu am facut-o cand am avut ocazia, chit ca era cel mai minor lucru. In momentul de fata prin delay-ul la raspunsurile ticketelor imi pot da seama ca este nevoie de personal in aceasta directie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Vlad si am 16 ani. Sunt un baiat simplu amuzant / de treaba si vreau sa fiu cu cei din jurul meu cat mai bun si cat mai prietenos. O calitate mare de a mea este rabdarea care de multe ori nu m-a dus nicaieri decat la intelepciune si castiguri. Nu imi place sa fiu luat la batjocura de altcineva deoarece inseamna ca acel om nu are respect fata de mine, iar eu daca nu voi primi respect nu voi da respect. Sunt un om respectuos cum am precizat mai sus, fiindca de mic am fost invatat mai intai sa invat sa ma respect pe mine pe urma pe cei din jurul meu. Sunt o persoana de treaba cu multa rabdare si care face lumea sa zambeasca dar cand este nevoie desigur ca pot fi si o fire serioasa si de cuvinta.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Vlad Cristea
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): MixedCVG
  • Ore jucate pe server: 306
  • De cat timp jucati pe server: Pe server-ul actual joc de doua wipe-uri.
    Iar pe comunitate dupa cum se si poate observa de pe profilul meu de forum, activez din 2018.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: -
  • ID-ul din joc: 432
  • Averea detinuta in joc: Un total de 700.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): NU
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In mod clar mi-as impartii activitatea in joc in asa fel incat as putea petrece timpul pentru solutionarea ticketelor active si a problemelor in-game ale jucatorilor.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Functia de Helper, dupa cum reiese si din nume, are atributia de a ajuta jucatorii comunitatii, avand in plan principal pe cei noi.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share