Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] David Morrison [Batranu | 94 ]


YOYO
 Share

Recommended Posts

  • Numele real:Cristian
  • Varsta reala:19
  • Orasul unde traiti:Londra
  • Cu ce va ocupati:Bucatar
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Sigur, Orice ar fii niciodata nu as pune prietenia in fata mai ales daca ei sunt vinovati.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Sincer eu as zice ca merit aceasta functie pentru ca sunt un om cu capu pe umeri, si am incercat sa obtin aceasta functie dar am esuat si nu o sa ma opresc aici pentru ca eu vreau sa ajut aceasta comunitate prin a lua functia de "Helper in teste" si ajutand persoanele noi venite pe aceasta comunitate sau chiar si persoanele care au nevoie de ajutorul unui "admin".
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut,Unde sa incep : stau in UK de 7 ani, lucrez ca si bucatar de 1 an, si sunt un baiat cu capu pe umeri chiar daca este vorba de o situatie mai nasoala, eu o sa fiu aceea persoana care gandeste pozitiv si incearca sa rezolve situatia cat de repede se poate si intr'un mod ca cele 2 persoane sa fie iar prieteni.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Morrison David
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Batranu
  • Ore jucate pe server:116.75 ( am putine ore din cauza ca in ultima vreme aveam multa treaba la munca si nu prea am avut timp de FIVE M, dar acuma am revenit)
  • De cat timp jucati pe server:Nu mai stiu sincer, dar stiu ca joc de mult timp.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:6-8 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:Am avut , dar am invatat din greselile mele .
  • ID-ul din joc:94
  • Averea detinuta in joc:1x masina legendary si aveam mai multe dar le'am vandut si am imprumutat lumea cu niste bani.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Daca as avea sansa sa obtin aceasta functie as ajuta comunitatea mai mult, si as putea ajuta persoanele care au nevoie de ajutorul unui Helper
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Vine numirea de la sine "Helper" Ajutator, Aceasta functie ajuta unde poate , Gen daca are cineva nevoie de un membru staff sa stearga o masina, sau daca o persoana noua are o intrebare despre server , tot functia de helper sare in ajutor si ii explica acestei persoane.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da,de sigur.
Edited by YOYO
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share