Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Olteanu Marius [ Kirito / 2062 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Marius
  • Varsta reala: 17 în Mai
  • Orasul unde traiti: Alba Iulia
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: În proporție de 90-95%
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Mi-ar face plăcere să mă implic pe partea de moderare a unui server de FiveM și să ajut ceilalți jucători la nevoie. Pot dedica foarte mult timp și atenție în această sarcină, aș căpăta mai multă experiență, iar jucătorul respectiv care are nevoie de ajutor, ar învăța lucruri noi pe care probabil nu le-ar fi știut pana în momentul acela.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Nu prea am idee cum să mă descriu, dar din punctul meu de vedere sunt o persoană care își vede de treaba lui și nu își face probleme cu alțîi, o fire calmă, prietenoasă căreia ii place să descopere lucruri noi.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Olteanu Marius
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): 성진우 (sau Kirito)
  • Ore jucate pe server: Ultima dată când am verificat, aveam 280, cel mai probabil am trecut de 300 ore.
  • De cat timp jucati pe server: Noiembrie 2020, am mai jucat și când se rola decât in Paleto (Iulie 2019), dar atunci nu am activat mai mult de o lună.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2+ până la 10-12 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am fost sancționat.
  • ID-ul din joc: 2062
  • Averea detinuta in joc: Averea mea nu este una impresionantă, dar în momentul actual dețin un Karin Sunrise și o sumă de 430,000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Voi dedica mai mult timp funcției pe care o dețin, mă voi balansa pe partea de roleplay cât și de tickete și așa mai departe.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Menținerea liniștii pe chat, rezolvarea problemelor pe care jucătorii le au, asistarea la acțiuni roleplay prin supravegherea acestora, ajutarea noilor jucători cu explicații și îndrumări și așa mai departe.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share