Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Pop Razvan [ TwixySan / ID: 1370 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Furdui
  • Varsta reala: Razvan
  • Orasul unde traiti: Cluj Napoca
  • Cu ce va ocupati: Sofer 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur ca da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Am trecut prin foarte multe situatii pe server si cred ca pot ajuta atunci cand este nevoie, Am invatat ce inseamna RP si Fail RP pe pielea mea. Stiu sa fac diferenta intre IC si OOC foarte bine.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Onest, muncitor, saritor, de gasca, glumet, daca este vorba de o gluma nu ma supar sau sa raspund murdar inapoi persoanelor, foarte calm.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Pop Razvan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ®Twixy™San
  • Ore jucate pe server: Acum am 15 ore (Inainte de wipe am avut 2300ore)
  • De cat timp jucati pe server: 2 ani (am avut o pauza deoarece am fost plecat din tara la munca si nu am avut sursa sa intru si nici timp)
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-6 ore (depinde de programul de munca)
  • Sanctiuni anterioare pe server: un singur ban pentru acumulare de warnuri.
  • ID-ul din joc: 1370
  • Averea detinuta in joc: 70.000 Cash si o masina Opel la 750$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu (chiar m-am inteles bine cu toti.)
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa le explic celor noi sa nu fie Bombardieri si sa incerce sa inteleaga ce se intampla pe servar inainte de a incepe viata de  mafiot si ce ar trebui sa faca ei defapt acum la inceput nu sa mearga ata in grove si sa caute mafiile si multe alte chestii.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Sa ajute playeri in orice fel de situatie si sa indrume playeri spre un rp mai avansat daca este cazul si trebuie ca persoana sa inteleaga cum se desfasoara treaba pe acest sv.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigura ca da (OBS , StreamLabs, Bandicam)
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur ca da. Tot timpul mi-am asumat ce am facut si am recunoscut fapta. 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share