Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Faggiu Alessio [ Alex_Dny / ID 303 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Vlasceanu Alexandru - Daniel.
Varsta reala: Am varsta de 16 ani.
Orasul unde traiti: Judetul Calarasi Orasul Oltenita.
Cu ce va ocupati: Sunt elev in clasa a X-a
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece am o vechime destul de mare pe server , am participat la multe RolePlay-uri , cunosc regulamentul serverului , am experienta la RolePlay + m-am maturizat destul de mult in ultimul timp. Sunt foarte activ.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alex si am varsta de 16 ani. Locuiesc in Judetul Calarasi Orasul Oltenita. Sunt elev in clasa a X-a pe profilul mecanic auto deoarece sunt foarte pasionat de masini. Sunt un om sociabil , prietenos , descurcaret si mereu cu simtul umorului. Sunt genul de persoana  serioasa atunci cand este  nevoie.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Faggiu Alessio
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Alex_Dny
Ore jucate pe server: 200 
De cat timp jucati pe server: 5 August 2019
Cat timp acordati serverului pe zi: Undeva la 4-5 ore.
Sanctiuni anterioare pe server: Nu am nici o sanctiune wipe-ul acesta.
ID-ul din joc: 303
Averea detinuta in joc: Ferrari 488 VIP , BMW Z4 VIP , Mercedes S63 VIP , Tir MTL Brickade 160.000 , Apartament 510.000 + 300.000 bani cash.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, consider ca nu am gresit cu nimic fata de nimeni.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata , mereu am vrut sa am o relatie buna cu membrii staff.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fi mult mai activ , as fi mult mai atent cu mine si cu membrii acestui server , m-as implica cat de mult posibil.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helperul ajuta playerii in diferite situatii RolePlay. Mentine linistea si modul de RolePlay pe server.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Filmez tot timpul cu Nvidia Geforce.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Categoric DA.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share