Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Smith Cristi [7666]


n0x
 Share

Recommended Posts

Numele real: Dinica Cristi
Varsta reala: 15
Orasul unde traiti: Bucuresti
Cu ce va ocupati: Elev.
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:100%
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Parerea mea este ca merit aceasta functie deoarece cunosc foarte bine regulile acestui server si respect foarte mult pe toti oamneni .
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana foarte devotata si imi place sa ajut toti oamneni .Nu imi place sa fiu mintit si imi dau seama foarte repede cand cineva ma minte.

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Smith Cristi
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):cosmin/csm/n0x
Ore jucate pe server: 116
De cat timp jucati pe server: aproximativ o luna
Cat timp acordati serverului pe zi: in timpul saptamanii 6-7 ore iar in weekend 8-10 ore
Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut nici o sanctiunea pe server. 30 de zile pentru coruptie
ID-ul din joc: 7666
Averea detinuta in joc: Toata averea mea, ajunge undeva la 500.000$
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu!
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple) :Nu am avut altercatii cu membrii staff.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu pot zice, ca as face ceva diferit  dar voi incerca cat pot de mult, sa ajut jucatorii si aceasta comunitate.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa moderarea server-ului. Acesta are grija, ca orice player, sa fie ajutat oricand are nevoie.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da!

Edited by n0x
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share