Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Iacob Stefan [ Joao / ID: 281]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Iacob Stefan
  • Varsta reala: 18 (19 in mai)
  • Orasul unde traiti: Craiova
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur , nu mi se pare ok sa se faca favorizari.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Desigur , joc de ceva timp aici si il stiu.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece ma consider o persoana calma care stie sa isi puna in ordine ganduri si care ar actiona in orice situatie cu cap si care are o experienta in spate pe acest server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Stefan , prietenii imi spun Joao , sunt din Craiova elev in clasa a 12 a . Cea mai mare pasiune a mea este business-ul , continuam cu facultatea de Stiinte Economice ( Bucuresti ) . Ma consider o persoana calma , care stie sa ia decizii in situatii grele . Punctul meu forte este munca in echipa , imi place sa socializez cu oamenii si sa ii intreb si pe altii ce parere au de ceea ce fac eu . 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Iacob Stefan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Fane
  • Ore jucate pe server: 170
  • De cat timp jucati pe server: Prima data cand am intrat pe server a fost cand server-ul in paleto , dar atunci cand m-am jucat calumea este in septembrie wipe-ul trecut .
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de zi , undeva la 5-6 ore , dar sunt si zile in care acord undeva de la 7-8 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am un ban provizoriu pentru nerolare de accident .
  • ID-ul din joc: 281
  • Averea detinuta in joc: Mitsubishi EVO 9 custom , Nissan GTR (1.2KK) , Prelata , Cap de tir la 100k , Masinile de la emerald , Dacia 1310 SPORT , Mercedes Benz e50 .
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Sincer sa fiu , unii ma judeca fara sa ma cunoasca din cauza mafiei pe care am avut-o : Ballas Family . Dar cei care m-au cunoscut stiu cum sunt ca si comportament.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , nu am avut , mereu am dat dreptate.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu m-as schimba ca si comportament , dar as ajuta playerii noi de pe server cu orice problema pe care o au .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Server-ul reprezinta o carte , Helperii sunt a doua foaie a server-ului (si al cartii) . Ocupatia lor este de a atrage playerii pe server si de ai invata pe cei noi atunci cand gresesc , ce gresesc . Un helper se ocupa cu intrebarile/nelamuririle playeriilor  . 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , am , dar mai greu putin.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur , consider ca atunci cand aplici pentru o aceasta functie trebuie sa stie tot despre tine ca la carte.

bandolero_joaoo.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share