Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Vanaser Gheara [Bogau / ID 202]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Bogdan
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Craiova
  • Cu ce va ocupati: Elev, Voluntar Activ la Crucea Rosie si Interact Craiova
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Avand in vedere "incidentul" cu mine si prietenii mei inainte de wipe, de cand aceasta comunitate superba mi-a oferit o a doua sansa ( pe care poate ca nu o meritam la momentul respectiv :)  ), incerc in fiecare zi sa multumesc cum pot intregii comunitati si sa o ajut direct sau indirect. Aceasta functie ar fi un plus urias pentru mine, deja am primit acces la dVeh, ajutand comunitatea in fiecare zi la fel cum m-a ajutat si ea pe mine, fapt pentru care sunt multumitor in fiecare zi, incercand sa-mi repar oarecum greseala de atunci.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt in clasa a 11-a , o fire intelegatoare, calma si rabdatoare si imi ocup timpul liber de cand ma stiu jucandu-ma pe calculator si ajutand oamenii  cu care ma intalnesc in fiecare zi.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Vanaser Gheara
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Bogau
  • Ore jucate pe server: 332
  • De cat timp jucati pe server: Din Octombrie
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 Warn pentru condus non-RP, datorita faptului ca nu stiam regulamentul 100%. Imi asum warn-ul respectiv complet, desi situatia lui nu a fost una total OK, si ulterior am invatat regulamentul perfect, pentru a nu mai exista situatii de genul, si am si platit warn-ul deoarece nu ma reprezenta.
  • ID-ul din joc: 202
  • Averea detinuta in joc: 500k cash, Apartament la Alta + masini de 100-150k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, chiar deloc
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staffului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie cu siguranta as fi extrem de activ pe tickete deoarece imi place maxim sa ajut playerii. In plus, fiind activ seara tarziu ( pana pe la 4-5 ), atunci cand nu prea sunt membrii staff ON, as ajuta constant playerii.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa de absolut orice problema intalnita de playeri pe server, nelamurire sau greseala. In cazul unei greseli scopul lui nu este acela de a sanctiona ci de face player-ul sa inteleaga ce a gresit, explicandu-i astfel incat data viitoare sa nu mai repete aceeasi greseala.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

+rep , merita pe deplin aceasta functie si considerca aceasta comunitate are nevoie de oamenic are sa se implice sa sa puna suflet asa cum pune el 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share