Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Giovanni Radu [ Radu / ID: 654 ] 


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Radu
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In ciuda varstei, ma consider un adolescent destul de matur, care este cu capul pe umeri, asa cum am specificat mai jos stiu sa respect persoanele si sa le vorbesc frumos, sunt dornic de a ajuta aceasta comunitate prin activitatea mea ca membru staff. Constientizez faptul ca o sa trebuiasca sa ma impart in 2 parti astfel incat sa am activitate si ca politai cat si ca membru staff, va fi ceva de munca dar simpatizez aceasta comunitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Radu, am 16 ani, sunt elev in cadrul unui liceu din Bucuresti. Ma declar drept o persoana intelegatoare cu cei 7 ani de acasa caruia ii plac calatoriile si drumetiile. Sunt o fire glumeata dar si serioasa cand este cazul, o fire ambitioasa caruia nu ii place sa lase lucrurile neterminate sau sa le faca in bataie de joc, o fire sociabila si prietenoasa. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Giovanni Radu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Radu
  • Ore jucate pe server: 260 de ore
  • De cat timp jucati pe server: De la ultimul wipe
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Undeva la minim 4 ore, maxim 10
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am primit pana in momentul de fata nici o sanctiune.
  • ID-ul din joc: 654
  • Averea detinuta in joc: Putin peste 1.500.000 si o masina la 10E.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut pana acum altercatii/discutii aprinse cu membrii staff-ului, mereu cand am facut tickete totul a decurs cum a trebuit, mi s-a vorbit frumos si intelegator.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca voi ajunge helper in teste voi incerca sa fiu cat de intelept posibil se poate, sa ascult povestea fiecaruia, sa privesc cu atentie dovezile si sa acord sanctiune primita, exact ce face un helper oarecare. Dar totodata vreau sa ma comport cat mai cumsecade, glumet daca se permite intre playeri si totodata as avea rabdare cu playerii.  
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In opinia mea un helper este un plus al comunitatii. Acesta la fel ca ceilalti membrii din staff ajuta playerii noi explicandu-le ce au facut gresit sau ce trebuie sa faca, dar si playerii ce intalnesc unele probleme pe parcursul roleplay-ului. Un helper este un fel de ucenic care tot timpul are ceva de invatat de la gradele mai mari.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share