Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Corcodel Florin [Flou / ID:1376]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Florin
  • Varsta reala:20
  • Orasul unde traiti:Brasov
  • Cu ce va ocupati:Student la UnitBv.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece sunt un player activ care cunoaste bine regulamentul, ma am bine cu majoritatea playerilor acestei comunitati, si consider ca sunt matur pentru a avea o asemenea resposabilitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un student in primul sau an de facultate cu multe vise in fata si multe oportunitati care asteapta sa se adevereasca. Am multe hobby-uri printre care se numara si Role Play-ul pe acest joc, in special pe aceasta comunitate.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Corcodel Florin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Flou
  • Ore jucate pe server:360
  • De cat timp jucati pe server::De la inceputul pandemiei de anul trecut, aproximativ in februarie a anului 2020.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Intre 3-9 ore depinde daca am cursuri sau sunt liber in ziua respectiva.
  • Sanctiuni anterioare pe server:-
  • ID-ul din joc:1376
  • Averea detinuta in joc: Tir de 2 milioane, niste masini , 1 milion bani, arme , otel si praf de pusca in exces.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, ba din contra.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):-
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa ajut toate partile unui ticket, sa nu favorizes pe nimeni si sa imi fac in rest treaba exact cum o fac baietii din staff deoarece majoritatea isi fac treaba foarte bine.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Se ocupa cu ajutatul playerilor noi cu sfaturi, cu ticketele facute de playeri, intrebarile de pe chat, rezolvarea de tickete si in general cu bunastarea comunitatii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da, Nvidia ShadowPlay.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share