Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Portee Omar [ xBlade / ID: 444 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Daniel
  • Varsta reala:Am aproape varsta de 16 ani!
  • Orasul unde traiti:Tg-Jiu
  • Cu ce va ocupati:In momentul de fata sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie pentru ca am o activitate destul de mare pe acest server si pot spune  ca ma joc de ceva timp am aproape un an pe aceasta comunitate jucandu-ma la fel de mult ca la inceput.Am acumulat suficienta experienta incat pot spune ca ma pot descurca in orice situatie atat pe partea de roleplay cat si pe partea OOC de staff.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut ma numesc Dani, am aproape 16 ani sunt din Tg-Jiu, hobby-ul meu principal este gaming-ul unde dedic majoritatea timpului jucandu-ma fivem, cs-go si lol. in timpul liber imi petrec timpul afara cu prietenii.Sunt un baiat intelegator caruia ii place socializarea.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Portee Omar
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):xBlade
  • Ore jucate pe server:370
  • De cat timp jucati pe server:Aproximativ un an!
  • Cat timp acordati serverului pe zi:In medie stau minim 8 ore per/zi (la inceput de wipe nu am putut juca aproape deloc pentru ca am avut niste probleme personale,am facut aceste 370 de ore cred ca in ultima luna)
  • Sanctiuni anterioare pe server:Wipe-ul acesta nu am primit nici macar o sanctiune iar wipe-ul trecut am avut aprox 900-1000 ore si am avut 3 warn-uri.
  • ID-ul din joc:444
  • Averea detinuta in joc:tir la 2 milioane,prelata mare,o masina clasa legendary un milion cash,rulota,4 dube,cateva masini clasa C si cam atat am strans.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, chiar pot spune ca ma inteleg bine cu toata lumea care ma cunoaste,radem,glumim.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Dupa parerea mea eu cred ca relatia mea este una foarte buna cu membrii staff . Nu am avut conflicte cu nimeni din acest staff, ba chiar am ajuns sa ma imprietenesc cu cativa dintre acestia si ii respect foarte mult pentru efortul depus si vreau sa ii ajut si eu cu ce pot.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu cred ca as putea face nimic diferit,doar ca prin activitatea mea mi-as putea dedica mai mult timp pe partea aceasta de staff facand multe tickete pentru a ajuta oameni noi veniti pe comunitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un membru staff are sarcina de a ajuta orice player nou sau vechi al serverului cu informatii legate de server dar si diferite intrebari care se vor adresa catre acestia.De asemenea un Helper trebuie sa detina un comportament exemplar fata de toti jucatorii si sa nu faca deosebiri intre ei, sa-i trateze in egala parte pe fiecare.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Am mereu instant replay on!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Desigur!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share