Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Iascu Andrei [ Forsaken / ID: 1269 ] 


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Iascu Andrei
  • Varsta reala: 22
  • Orasul unde traiti: Cluj-Napoca
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In principiu am incercat pe cat se poate de mult sa ajut playerii raspunzandu-le pe chat OOC la intrebari legate de joc oricand am avut ocazia. Sunt un player destul de activ, mai ales in timpul noptii. Consider ca am adunat destula experienta pe parcursul timpului in asa fel incat sa am o judecata destul de corecta.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Andrei, am 22 de ani, sunt din Suceava, locuiesc de fapt in Cluj-Napoca. Pasiunea mea principala se afla in masini, de aceea am si ales mai departe sa studiez Ingineria autovehiculelor rutiere, hobby-ul secundar fiind gaming-ul. Am ales sa imi depun cererea de helper deoarece imi place sa ajut lumea, sunt o persoana calma, cu mult timp liber, imi place foarte mult aceasta comunitate si as dori sa ma implic mai mult!

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Iascu Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Forsaken
  • Ore jucate pe server: 400+
  • De cat timp jucati pe server: 4 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in medie un minim de 4-5 ore, cateodata si cate 10-12 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn 
  • ID-ul din joc: 1269
  • Averea detinuta in joc: Camion Scania, Apartament clasa C, 2 remorci, cateva masini, arme, tot ce include de la vip Emerald, vreo 100k bani cash
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As acorda mai multa atentie playerilor noi pe comunitate deoarece consider ca un fail in cazul unui roleplay este destul de frustrant iar oamenii noi au tendinta cea mai mare de a gresi. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu indrumarea playerilor, rezolvarea problemelor acestora, mentinerea linistii si se asigura ca toata lumea respecta regulile jocului in timpul roleplay-ului.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share