Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Alex Saolin [ Saolin / ID: 894 ]


Recommended Posts

  • Numele real: Alex
  • Varsta reala: 30
  • Orasul unde traiti: Bordeaux
  • Cu ce va ocupati: Muncesc in m-ai multe domenui
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Sincer nu
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Pai vreau sa icerc sa ajut sv vostru  pentu ca imi palce cum a fost muncit si sa ii fac peuni sa intelaga ca rpu de pe sv nostru este calitativ. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana valme pin ala un anumit punct, sunt o persoana intelegatore ,sunt o persoana retrasa,imi plac foarte mult jocurile ,m-ai mule nuprea am de zis.

Informatii de pe joc:

  • Numele din joc (Buletin):Alex Saolin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Saolin
  • Ore jucate pe server: 446
  • De cat timp jucati pe server: Inainte  cu o luna sau  daoua dupa primul  Wayp
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de sri daca am de lucru seara  2-3 ore  daca nu am de lucru sstau si cute 5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: NU
  • ID-ul din joc:894
  • Averea detinuta in joc: 100.000  si masini
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu pot spune aprinse dar da
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Inafara da a ajuta noi jucataori nimic deosebit de ce fac acum(RP cu colegi mei)
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Din cite stiu eu ajuta noii  jucatori si asculta de superiori
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da nu prea stiu cum se folosesc aplicatiile astea
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share