Jump to content
×
×
  • Create New...

Aplicatie Staff


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Mario
  • Varsta reala:14
  • Orasul unde traiti:Craiova
  • Cu ce va ocupati:Elev, Sportiv
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca sunt o persoana destul de matura , si activa.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut , sunt Mario , am 14 ani , imi place sa joc fotbal si sa ma joc FiveM pe server-ul FPlayT .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Ilie Boace 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):🦁mario🦁
  • Ore jucate pe server:279
  • De cat timp jucati pe server:7 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi:cat este scoala , in timpul saptamanii 1-2 , iar in weekend peste 5 ore , si in vacanta peste 5 ore si in timpul săptămâni 
  • Sanctiuni anterioare pe server:1 warn, si un ban care mi sa scos deoarece din cate am inteles aveam o arma de la un hacker dar eu nu stiam pentru ca accesta mi-a vandut-o cu 60 de mi , dar accest ban mi s-a scos dupa ce am vorbit cu fondatorii.
  • ID-ul din joc:1738
  • Averea detinuta in joc:nu am avere , deocamdată 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:a-si fi activ , si a-si incerca sa ajut toti jucatorii de pe server, si vreau sa ajut ca admin sa nu se mai stranga multe tickete .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper trebuie sa ajute comunitatea , sa ajute jucatorii , sa le raspunda la intrebari, sa scape de jucatorii care vin sa faca troll sau sa ii ajute pe cei care nu stiu sa faca rp si vor sa ramana pe comunitate .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da 
Link to comment
Share on other sites

On 6/7/2021 at 9:46 AM, Ilie Chinezu' said:

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Mario
  • Varsta reala:14
  • Orasul unde traiti:Craiova
  • Cu ce va ocupati:Elev, Sportiv
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca sunt o persoana destul de matura , si activa.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut , sunt Mario , am 14 ani , imi place sa joc fotbal si sa ma joc FiveM pe server-ul FPlayT .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Ilie Boace 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):🦁mario🦁
  • Ore jucate pe server:279
  • De cat timp jucati pe server:7 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi:cat este scoala , in timpul saptamanii 1-2 ore , iar in weekend peste 5 ore , si in vacanta peste 5 ore si in timpul săptămâni 
  • Sanctiuni anterioare pe server:1 warn, si un ban care mi sa scos deoarece din cate am inteles aveam o arma de la un hacker dar eu nu stiam pentru ca accesta mi-a vandut-o cu 60 de mi , dar accest ban mi s-a scos dupa ce am vorbit cu fondatorii.
  • ID-ul din joc:1738
  • Averea detinuta in joc:nu am avere , deocamdată 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:a-si fi activ , si a-si incerca sa ajut toti jucatorii de pe server, si vreau sa ajut ca admin sa nu se mai stranga multe tickete .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper trebuie sa ajute comunitatea , sa ajute jucatorii , sa le raspunda la intrebari, sa scape de jucatorii care vin sa faca troll sau sa ii ajute pe cei care nu stiu sa faca rp si vor sa ramana pe comunitate .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share