Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ursu Vlad [ Maniac / ID: 16030 ]


Recommended Posts

  • Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Vanturache Alexandru Marian
  • Varsta reala: 25
  • Orasul unde traiti: Oslo
  • Cu ce va ocupati: Bodyguard
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt un jucator foarte activ, i mi place foarte mult serverul, am experienta ca administrator, server manger, si fost owner la 2 comunitati de csgo, inteleg foarte bine ca fiind helper sau membru in staff inseamna dedicatie extra si a ajuta serverul si playeri sa fie cat mai ok pentru a da sansa de a se desfasa roleplayuri de calitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat simplu, stau in Norvegia, lucrez ca bodyguard, dar cu situatia asta fac uber. In timpul meu liber merg la sala si ma joc la pc. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ursu Vlad
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Maniac
  • Ore jucate pe server: 977
  • De cat timp jucati pe server: 4 luni cred.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: +10 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: -
  • ID-ul din joc: 16030
  • Averea detinuta in joc: 12m ish
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As acorda mai mult timp la tickete seara..
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu ajutorul la jucatorii noi pe server, tickete, a sterge masini abandonate, a oferi suport pe discord,
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Folosesc Shadow Play si filmez tot timpul cand sunt online, da am filmari de 7-8 ore.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share