Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Adriano Paque [jihadu/ ID:35258]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Lucas Muntean
  • Varsta reala: 17 ani
  • Orasul unde traiti: Brasov
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Sigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Cu siguranta
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie deoarece cred ca aptitudinile mele pot ajuta in dezvoltarea server uluii si in punerea in lumina buna a comunitatii si dezvolatarea mea ca persoana in lumea online.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana foarte calma. ma enervez foarte greu, sunt foarte dedicat unor lucruri, nu ma las pana nu termin un lucru care mii s a atribuit si nu l las neterminat.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Adriano Paque
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): الجهاد
  • Ore jucate pe server: 1132 caracter, 1494 cont
  • De cat timp jucati pe server: Aprox nov.2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-7+ ore in fiecare zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am , nu sunt mandru de ele, m am schimbat ca si persoana dar si ca, comportament
  • ID-ul din joc: 35258
  • Averea detinuta in joc: Aprox ~1.000.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Eu consider ca nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As sporii activitatea pe server in calitate de membru staff, as ajuta mai multi playerii prin activitatea. As mai arata ca staff ul nu tine in sanctionarea playeriilor care nu au comis probleme asa grave ci in explicarea lor pentru a le intelege,
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un membru staff, in special Helper se ocupa cu indrumarea playeriilor pentru a efectua un rp cat mai de calitate, pentru a nu mai exista atatea greseli, mentinerea unor strazi cat mai curate prin stergerea autovehiculelor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share