Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Juan Hernandez Mendez [AZEY / ID: 13]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei
  • Varsta reala: 24 -> 25 pe 05.08.2024 (1990805)
  • Orasul unde traiti: Trăiesc în oraşul Constanţa.
  • Cu ce va ocupati:  La momentul actual muncesc în cadrul companiei Altex România SRL având funcţia de Raion Manager pe departamentul 'Electronice & Entertainment'.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da sunt de acord cu această regulă aşa cum am fost şi în trecut aşa voi fi şi în viitor, mereu voi fi imparţial, voi ţine cu regulamentul şi corectitudinea ci nu cu prieteniile/tovărăşiile ş.a.m.d
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, cunosc regulamentul server-ului.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): În opinia mea consider că fiecare persoană are o şansă la această funcţie şi o şănsă de a fi iertat, am început să nu mai consider faptul că merit această funcţie din pricina trecutului meu oarecum pătat şi reputaţiei pe care mi-am creeato de-alungul timpului pe comunitate însă acolo jos undeva însă sper că mai există o firimitură de speranţă în mine care tiinde să creadă că voi fi acceptat deoarece unii oameni se mai schimbă, îşi regret greşelile şi învaţă din ele, cred că aş merita această funcţie deoarece ajut jucătorii pe chat, ajut orice jucător pe comunitate care-mi cere ajutorul atât pe discord cât şi pe chat când nu li se răspund la întrebările puse, le dau sfaturi care să nu afecteze IC-ul şi sunt mereu prezent pe chat chiar şi cu caterinca cât şi cu ajutorul.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): alutare, numele meu este Andrei dar pe online mulţi mă cunosc drept 'AZEY' sau mai nou 'Delta pulii', am frumoasa vârstă de 24 de ani şi sunt din oraşul Constanţa. Sunt o fire cu capul pe umeri, un om în care te poţi baza şi în care poţi avea încredere, am cei 7 ani de acasă, sunt o persoană adecvată cu un limbaj adecvat, îmi place foarte mult să ascult muzică, să ies la plimbări alături de persoanele dragi mie, să particip în proiecte atât de durată scurtă cât şi de durată lungă, sunt un om implicat cu un devotament aparte, sunt o persoană ce nu se lasă uşor şi mereu tinde să fie învingător când este vorba despre asemenea proiecte sau lucruri importante.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Mendez Juan Hernandez
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): azey
  • Ore jucate pe server: Acest wipe deţin 4100 ore jucate pe cont.
  • De cat timp jucati pe server: Activez pe acest server din anul 2019 până în prezent.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 7-9 ore în funcţie de programul pe care îl am la muncă.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 warn-uri şi din păcate 2 ban-uri recente pe care le regret şi asum.
  • ID-ul din joc: 13
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 7.000.000$ avere atât în bunuri precum accesorii cât şi vehicule.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Cum am spus-o şi în cererea anterioară ca şi caracter IC nu mă ştiu cu o reputaţie proastă pe joc iar pe partea OOC părerile pot fi împărţite iar eu cred că aici este 50/50.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu, nu am avut niciun fel de altercaţie/discuţie aprinsă cu niciun membru staff al acestei comunităţi. 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Dacă aş obţine din nou funcţia de staff m-aş implica cu totul altfel, voi da frâu liber jucătorilor de a se exprima cum pot atunci când au un ticket în desfăşurare alături de mine, voi încerca să găsesc mereu o modalitate de a înţelege jucător de a-i explica şi de a-l putea ajuta mult mai bine decât o făceam în trecut, voi încerca să aloc mai mult timp ticketelor şi server-ului decât o făceam înainte şi să prosper cât mai mult pentru a putea ajuta cât mai bine comunitatea şi desfăşurarea gameplay-ului să fie cât mai plăcut şi înţeles pentru oricine vine pe acest server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupă cu moderarea chat-ului, cu ticketele de asistență admin atunci când se creează un fail sau un jucător are nevoie de ajutor, cu îndrumarea jucătorilor pentru a avea un joc cât mai plăcut, cu micile tickete de pe discord în care sancțiunea dată este cât se poate de clară pentru a fi acordată sau cu răspunsuri în acele tickete, cu îndrumarea jucătorilor către un gameplay cât mai plăcut.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am această posibilitate şi o voi face permanent.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord cu acest lucru.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share