Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Popovici Bogdan [ MeCi / ID:3509 ]


MeCi.
 Share

Recommended Posts

 

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Popovici Alexandru Bogdan
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Braila
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt la liceu.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece am o experienta foarte buna si de lunga durata in cadrul a mai multor staff-uri. Sunt un tip foarte corect cu fiecare persoana pe care o intalnesc fie ca o cunosc fie ca nu, iar inainte de a face ceva mereu ma opresc putin si ma gandesc daca este bine sau nu.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Popovici Alexandru Bogdan, stau in orasul Braila si am varsta de 17 ani. Imi place sa ma joc fotbal, sa merg pe bicicleta si sunt un pasionat de masini. Dar dupa tot ce am enumerat mai in spate mai am si un hobby, acesta fiind gaming-ul. Ma preocupa foarte mult PC-ul iar din cauza asta si aplic pentru functia de helper. Imi place sa dedic foarte mult timp mediului online doarece imi place sa cunosc persoane noi si sa fac foarte multe lucruri pe care nu le-am m-ai intalnit pana acum.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Popovici Bogdan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): MeCi
  • Ore jucate pe server: 76 ore.
  • De cat timp jucati pe server: August 26, 2018   Exact cum scrie si pe profilul meu de forum.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Undeva la 6-7 ore +/- depinde.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn pentru PowerGaming.
  • ID-ul din joc: 3509
  • Averea detinuta in joc: M5 vip, S63 vip, cateva masini ieftine, 100.000$.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, sunt cativa oameni care nu ma suporta dar in rest nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Da, cu Andrei [id65] ( o mica neintelegere dar acum suntem ok)
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fi mult mai activ decat sunt in momentul de fata si as ajuta staff-ul cu lucrurile pe care le pot face cu functia de helper.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper ajuta playeri care sunt noi in domeniul de ,, RolePlay '' dar si playeri care au cateva nelamuriri in diferite situatii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, daca voi obtine functia de helper voi ajunge personal fix in ziua aceea sa imi cumpar niste RAM pentru a putea filma.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Nu meriti nici macar sa aplici .. Minti foarte mult si prost .. Ai arfe pe tine cat tot svr si tie tie frica sa iesi din casa..!

Pe partea de RP esti cel mai slab din cati am vazut Am avut decat o actiune cu tine si in 20 de minute mi-ai facut 5 greseli ( pentru care ai fost sanctionat, si dat afara din politie)

Nu esti in stare sa ti un RP si tu vrei helper ..!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share