Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Tony Constantin [ GanjjašŸ‰ / ID: 17275 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

Ā 

Numele real: Constantin Antonio Cristian
Varsta reala: 19
Orasul unde traiti: Bucuresti
Cu ce va ocupati: Lautar
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie pentru ca fac Roleplay pe FiveM de 4 ani si am o experienta acumulata in spate.Ā 
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat simplu, apreciez foarte mult sinceritatea si dreptatea iar scopul meu in viata este ca toti cei ce ma inconjoara si merita sa evolueze.
Ā 

Informatii de pe joc:

Ā 

Numele din joc (Buletin): Tony Constantin
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): GanjjašŸ‰
Ore jucate pe server: 580
De cat timp jucati pe server: aproximativ 1 an (cu pauza cateva luni)
Cat timp acordati serverului pe zi: nelimitat in functie de job (sunt anuntat din scurt de unele evenimente la care prestez)
Sanctiuni anterioare pe server: Nu am din cate stiu
ID-ul din joc: 17275
Averea detinuta in joc: 600k
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu din cate stiu eu.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: as alterna in a face RP si a face tickete in cat sa ajut server-ul + as incerca pe cat posibil sa fac fiecare player care a facut ticket sa evolueze ca RP
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta playerii cu problemele sau nelamuririle pe care le au + ticketele de pe discord.
Aveți posibilitatea de a filma Ć®n situațiile Ć®n care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share