Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER]Stama Iulian[Iulian0/3093]


Iulian0
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Stama Iulian
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Braila
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Nu imi place sa fac direrente intre persoane, dar cred ca sunt potrivit pentru aceasta functie deorece comunicarea este punctul meu forte, si ajutorul meu oferic catre playeri pe server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Iulian, am 16 ani, sunt la liceu, practic inot in timpul liber, imi place sa ma joc pe pc, mai ales FiveM, am 1,85m, ochii verzi, parul castaniu. Cam atat despre mine.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Stama Iulian-Marian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): IuLian0
  • Ore jucate pe server: 160-170
  • De cat timp jucati pe server: De 2 ani, dar am avut o pauza
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In timpul saptamanii nu pot acorda, dar vineri-sambata-duminica fac peste 16 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da, un ban pentru Meta, deiarece s-a auzit discordul 1 sec
  • ID-ul din joc: 3093
  • Averea detinuta in joc: 300k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit, doar ca as face multe tickete.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea playerilir la tickete pe joc/discord,cu problemele/nelamuririle avute
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur, voi folosi GeForce Experience
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share