Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] John Bidon [7819]


Tudoric
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Bidon
  • 1.2 Prenume: John
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 26 
  • 1.5 Înălțime: 1.85
  • 1.6 Greutate: 75 kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Paleto
  • 1.9 Număr de telefon: 185-6805

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da, sunt un cetatean legal al comunei Paleto Bay.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu sufar de nici o boala.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu  sufar vreo boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu am nici o boala, deci sunt apt.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am fost arestat nicio data.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am consumat nicio data substante ilegale, fumez doar tigari Kent.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu am primit nici o contraventie.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, am un permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu mi-a fost suspendat nicio data.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil de acest lucru.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Am in engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu, nu am mai lucrat la politie deoarece acum am iesit de pe bancile scolii.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: - 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu, am mai fost angajat la stat.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: - 
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am mai lucrat ca Inginer.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur acestui departament deoarece sunt o persoana calma si stiu sa interactionez cu cei din jur deoarece am lucrat mai demult la firma de IT a tatalui meu, in al doilea rand sunt o persoana cinstita si nu consider pe nimeni mai presus decat legea, dar cel mai important nu fac diferentieri intre oameni deoarece cred ca toti avem aceleasi drepturi. Un alt motiv ar fi acela ca mereu am fost atras de aceasta meserie, de cand eram mic imi placea sa ma joc de-a politisti si imi doream mereu sa ma fac politist, iar acum am aceasta ocazie. Si in timpul liber am avut sansa sa ma cunosc cu cativa dintre politistii din acest oras si am realizat ca sunt niste persoane cu un caracter matur si responsabile.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Eu consider ca ma diferentiez fata de ceilalti candidati prin faptul ca sunt o persoana calma,  stiu cum sa interactionez cu publicul si am rabdarea necesara unui politist, un alt aspect ar fi ca sunt un sofer deosebit, rareori fac tamponari usoare, dar nimic mai mult. Pot sa fiu mereu unde este nevoie de mine si intervin cat de repede pot lasand totul la oparte, chiar si familia daca este cazul. Sunt o persoana sociabila care ii respecta pe toti cei din jur, dar mai sunt si corect si nu fac diferentieri intre oameni.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Tudor
  • 5.2 Vârsta: 16 
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Zalau
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: De 3 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Cam de 4 luni. 
    5.6 Cate ore aveti pe joc?: 701 ore
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?: 7819
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu         DA    
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu            DA
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu   DA
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da/Nu          DA
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Da, le-am citit.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?: Da, l-am citit.
  • 5.14 Alte informații: Multumesc pentru timpul acordat
Link to comment
Share on other sites

CV-ul dumneavoastra a fost:

admis.png.ef66a666b607126257eeb42f5972355e.png

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord: Ascendancy#1210
  • Nume Discord:  Edward#0355
  • Nume Discord: Kazi
    Nume Discord: Z1x
    Nume Discord: Captain
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share