Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Abhigyan Valorosu [26]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:  Valorosu
  • 1.2 Prenume: Abihigyan
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 29
  • 1.5 Înălțime: 186cm
  • 1.6 Greutate: 85kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Paleto Bay
  • 1.9 Număr de telefon: 039-6714


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da, sunt cetatean legal.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu sufar de vreo boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu sufar de vreo boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nu, sunt apt pentru a fi angajat.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Da, am fost arestat cand lucram pe santier am injunghiat pe cineva.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu nu am fost arestat pentru infractiune.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am consumat substante interzise in ultimii 2 ani.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am fost sanctionat pentru geamuri fumurii pe masina de 2 ori si pentru conducere imprudenta tot de 2 ori.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, am un permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da, a fost suspendat de 2 ori.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, stiu foarte bine limba romana.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Am in engleza putin si maghiara ceva mai mult.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Da, am mai facut o aplictie de angajare.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Nu am apucat sa vad verdictul deoarece am fost plecat in vacanta si nu aveam internet.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: - 
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am mai fost sofer de tir.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Vreau sa ma alatur acestui departament deoarece vreau sa ajung un cetatean mai bun si sa fac tot ceea ce imi sta in putinta sa ajut locuitorii acestui minunat oras din care facem parte. Un alt motiv ar fii acela ca imi doresc o slujba stabila ca sa pot sa imi platesc ratele la banca si cheltuielile lunare pe care le am. Al treilea motiv ar fii acela ca vreau sa lucrez intr-un colectiv cu bun simt si respect nu ca la tiristi unde se injura ca la usa cortului.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Eu consider ca ma diferentiez de alti oameni prin faptul ca sunt un om linistit cu bun simt si mereu sunt calm deoarece daca suntem nervosi nu rezolvam nimic si sunt un bun sofer ceea ce ma ajuta atunci cand trebuie sa ma duc cu ambulanta la o interventie si mai sunt si o persoana receptiva si sociabila cu care se poate discuta orice.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Tudor
  • 4.2 Vârsta: 16
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Zalau, Salaj
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: De vreo 2 ani.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Cam de 6 luni
  • 4.6 Ce ID aveti in joc ?: 26
  • 4.7 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Depinde de zi, dar in general cam intre 5 si 12 ore.
  • 4.8 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu am avut.
  • 4.9 Alte informații: Multumesc pentru timpul acordat.
Link to comment
Share on other sites

1428607453_Felicitariaifostacceptat.png.9b0335aea166014b13c1f8029cd47c51.png.b58a9a1177b9c844aa5ac52d62bc1221.png

 

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord:  Beea#1792
  • Director-General  Beatrice Czele
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share