Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Bengard Jason [ Az0G / ID:79 ]


Az0G
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Marius
  • Varsta reala: 15
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev (Liceu)
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Bineinteles
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Doresc aceasta functie pentru a ajuta dezvoltarea in bine a comunitatii si cred ca sunt capabil sa ajut noii playeri ai server-ului,deoarece am acumulat destula experienta si informatii legate de server pentru a detine aceasta functie.Daca as face parte din staff sunt sigur ca nu voi dezamagi si voi contribui cu tot ce voi putea pentru un joc cat mai placut.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat de 15 ani,pe nume Marius,elev de liceu in clasa IX-a,profil de stiinte-sociale.Majoritatea timpului mi-l dedic in fata calculatorului,in special server-ului de FiveM-FplayT.Sunt un baiat descurcaret,cu simtul umorului,dar si serios cand e cazul.Imi place sa-mi fac prieteni oriunde ajung.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Bengard Jason
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Az0G
  • Ore jucate pe server: 750
  • De cat timp jucati pe server: 8 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5/6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: am avut...
  • ID-ul din joc: 79
  • Averea detinuta in joc: casa 900k,4 masini VIP,si multe alte masini in jur de 2 milioane + bancar 500k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: O sa incerc ca fiecare player nou-inregistrat, sa ramana pe comunitatea noastra.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Lamurirea noilor playeri si nu numai,implicarea acestuia in reputatia comunitatii si desigur,activitatea.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Filmez de cand intru si pana ies de pe server.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Il cunosc de mai bine de 2 ani si pot spune ca s-a schimbat numai in bine. Din punctul meu de vedere stie regulamentul si se poate descurca in majoritatea situatiilor atat in a le da de cap cat si sa le explice celor ce au gresit cu ce.

Merita o sansa, +rep

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Un tip de nota 10, de cand sunt pe acest server mi-a fost alaturi si m-a ajutat in toate momentele, m-a invatat ce este cu adevarat roleplay-ul si mi-a sarit mereu in ajutor cand am avut vreo nelamurire.Cunoaste foarte bine regulamentul si il sustin pentru a ajunge pe postul dorit.

Link to comment
Share on other sites

Ce pot sa zic, +1 si nu ca este membrul meu, este cel mai amzuat tip pe care il stiu, dar totodata acest tip de amuzament il face sa nu fie conectat la RP, consider ca daca incearca uneori sa devina serios atunci cand este cazul si la activitatea pe care o are ar putea dobandii aceasta functie.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

+1 De la mine, unul dintre cei mai buni prieteni ai mei, foarte muncitor si din cate am observat i place sa faca o treaba corect  pana la capat ! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share