Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Herrera Alechandro [ mRg. / ID: 9470 ]


MRG
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: State Alexandru
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Lahr Schwarzwald (Germania)
  • Cu ce va ocupati: liceu
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma care incearca sa fie cat mai corecta si a sanctiona cum trebuie , am facut cam orice fel de roleplay in cele 3000 de ore si stiu cum sa abordez persoanele. Consider ca sunt o persoana care cunoaste foarte bine regulamentul serverului si doresc o sansa sa arat ca merit functia de helper.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt Alex , am varsta de 17 ani ma joc de aproape 3 ani pe FplayT , locuiesc de 8 ani de zile in Germania , si am de gand in viitor sa revin in tara mea natala (Romania) . Imi petrec timpul liber cu prietenii sau pe fivem, sunt o persoana calma, serioasa cand e nevoie si imi place sa ajut lumea.

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Herrera Alechandro
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): mRg.
  • Ore jucate pe server: 3090
  • De cat timp jucati pe server: aproape 3 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 ban-uri coruptie cand m-am apucat de sv , si 3 warn-uri , unul acordat pentru ca am dat un pumn din greseala unei persoane la barbut , si celalat este ca am facut o ambuscada fix la marginea unei zone verzi pe harta consider ca am invatat din greaselile facute  aceste ban-uri find acordate acum 1 an jumate .
  • ID-ul din joc: 9470
  • Averea detinuta in joc: Apartament Eclipse , 2 mil cash , masini cu runflat , aproximativ 10 mil ( + / - )
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut !
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As avea grija mai multa la membrii din jurul meu si sa invat persoanele care nu stiu mai multe lucruri despre sv
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Consider ca un helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor de pe joc si de pe Discord, explicand persoanelor anumite chestii pe care respectivii nu le inteleg, si sanctioneaza/atentioneaza pe cei care gresesc in functie de gravitate pentru ca greseala sa nu se mai repete. De asemenea un helper are un comportament exemplar, staff-ul fiind exemplul bun al comunitatii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da (OBS)
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da , sunt deacord
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share