Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Calinescu Sergiu [Dokmat/ ID:13656]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Sergiu
  • Varsta reala: 16 
  • Orasul unde traiti: Baia Mare 
  • Cu ce va ocupati: elev. 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: regulamentul il cunosc foarte bine, cat sa imi fac treaba de helper.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merti aceasta functie de 'Helper' pentru ca din todeauna mi-a placut sa ajut comunitatea aceasta si imi place sa vorbesc cu lumea.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Sergiu imi place sa ma joc fotbal si fivem sunt elev sunt o persoana calma cu bun simt

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Calinescu Sergiu 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Dokmat
  • Ore jucate pe server: 1024 
  • De cat timp jucati pe server: din 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-8 (in weekend si m-ai mult timp)
  • Sanctiuni anterioare pe server: am primit un warn pentru power gaming.
  • ID-ul din joc:13656
  • Averea detinuta in joc: in jur de 8 milioane 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: as fii foarte activ si o sa  ajut lumea cu mare placere.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: un helper se ocupa cu ajutorarea jucatorilor de pe server , probleme ,nelamuri etc .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: desigur 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da
Edited by sergiudanciu3@gmail.com
Link to comment
Share on other sites

  • sergiudanciu3@gmail.com changed the title to [HELPER] Calinescu Sergiu [Dokmat/ ID:13656]
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share