Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Andrei Alexandru [ Andrei / ID: 85032 ]


R1cK
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei.
  • Varsta reala: 16.
  • Orasul unde traiti: Ploiesti.
  • Cu ce va ocupati: Student in cadrul Liceului Tehnologic " Toma Socolescu " Ploiesti
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Cu siguranta!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, cu o mare amploare.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Merit această funcție datorită experienței , abilităților remarcabile și angajamentului meu față de server . Viziunea mea strategică și capacitatea de a rezolva probleme complexe cred ca vor aduce contribuții semnificative la succesul rezolvarii ploblemelor server-ului.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut, ma numesc Andrei, am varsta de 16 ani si provin din orasul Ploiesti. Cu respect profund, cei 7 ani de acasă m-au modelat într-un individ responsabil, dedicat și empatic. Îmi amintesc cu afecțiune lecțiile de viață învățate și aplic acum în fiecare aspect al existenței mele. Plăcerea mea de a juca FiveM reprezintă o modalitate de evadare și expresie a creativității, oferindu-mi oportunitatea de a interacționa pe server cu persoane noi și de a dezvolta abilități sociale și strategice. Este un mediu în care pasiunea și abilitățile mele se îmbină într-un mod sinergic, sporindu-mi înțelegerea asupra complexităților vieții și contribuind la dezvoltarea personală continuă.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Andrei Alexandru.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):andu.
  • Ore jucate pe server: 305.
  • De cat timp jucati pe server: 6-7 luni cu pauze intre ele.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore pe zi, depinde de zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Disconnect in Roleplay ( Am avut bind pe "QUIT" si am apasat din greseala pe buton, am re-intrat pe server, dar staff-ul a considerat ca trebuie sa fiu sanctionat si am respectat decizia ).
  • ID-ul din joc:85032.
  • Averea detinuta in joc: 500.000 $ - 100.000.0 $ ( Buggati Chiron VIP , 3 Motoare , 1 Duba , 1 Masina Cayo - Cheburek + VIP DIAMOND ).
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Din punctul meu de vedere nu, incerc pe cat posibil sa am un comportament cat mai linistit pe server si sa nu deranjez pe nimeni. 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu, de fiecare data am vorbit calm si am respectat deciziile.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Obținerea acestei funcții ar reprezenta o oportunitate valoroasă pentru a aduce schimbări semnificative, as fi mult mai punctual, mai atent la actiunile pe care le fac si odata cu aceasta functie pot ajuta cu implicarea mea in cea ce priveste ajutare jucatorilor.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa cu punerea la dispozitie informatiilor cerute de jucatorii server-ului cat si aducerea la cunostinta greselilor pe care le fac jucatorii intr-un RolePlay.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, pot filma oricand ma aflu pe server.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Cu siguranta.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share