Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Jefrei Ologul [Jefrei | ID 66006]


Jefrei
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Razvan Cotia
  • Varsta reala: 23
  • Orasul unde traiti: Iasi
  • Cu ce va ocupati: Barman la Vmax Karting
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da. Nu mai am prieteni.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Nu la perfectiune, insa nu am gresit cu nimic in ultimul an decat la inceput cu o mica chestie.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cunosc serverul in mare parte. Am 1 an de zile pe el si 1000+ ore.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un om educat, cu bun simt. Si imi place sa fiu respectat in asa fel cum si eu ofer respectul.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Jefrei Ologul
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Sasuke
  • Ore jucate pe server: 1400+ Nu mai stiu exact si este queue in acest moment
  • De cat timp jucati pe server: 1 an si ceva
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Lucrez 2 cu 2, insa am timp sa intru dimineata caci am programul de la 2 la 22 in cursurl sapt si in weekend de la 11-23
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 singura la inceputurile mele cand am carat pe cineva pe bross :))))
  • ID-ul din joc: 66006
  • Averea detinuta in joc: Am luat ck. Cred ca jumatate de mil.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata. Mereu am respectat deciziile.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nimic. As fi tot eu insa doar cu un grad care ma ajuta sa fac posibila experienta serverului mai buna.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Rezolvarea problemelor playerilor. Si asigurarea unui roleplay corespunzator si o experienta buna.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Cu siguranta.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share