Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Mario Vespucci [ Marioneb1 / ID: 3264 ]


Marioneb1
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Mario Bogdan
  • Varsta reala: 18 ani
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Liceu si sport
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sigur , daca as prelua aceasta functie iar un prieten ar incalca o regula/mai multe reguli a/ale server-ului , l-as sanctiona ca atare.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Dintotdeauna mi-a placut sa ajut jucatorii , sa le ofer sprijin celor noi cu informatii despre modul de joc pe acest server. Apar din ce in ce mai multi playeri noi pe server care nu prea stiu cu ce se "mananca" hard roleplay-ul si mi-ar face placere dupa cum am spus sa ajut jucatorii si nu numai.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un om obisnuit , cu simtul umorului , tin la gluma si mai ales stiu cand trebuie sa glumesti si cand trebuie sa-ti vezi de treaba , sa muncesti. Ma consider un baiat atent , deschis sa invete chestii noi de la oricine din jurul lui , consider ca toata viata avem de invatat si trebuie sa "ciupim" cate putin de la fiecare. De asemenea , imi place sa fac sport si sa ma implic in cat mai multe activitati.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Mario Vespucci
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Marioneb1
  • Ore jucate pe server: 430
  • De cat timp jucati pe server: 4-5 luni aproximativ
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 7-8 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am sanctiuni.
  • ID-ul din joc: 3264
  • Averea detinuta in joc: 1.000.000$ cash , un X6M , majoritatea motoarelor , Ford Raptor , o casa la 600.000$ 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Sunt de parere ca pot aduce un plus prin activitatea mea, implicarea mea , prin modul de a face playerii sa inteleaga anumite reguli si prin modul de a le explica ce au facut gresit si cum trebuiau sa procedeze in anumite situatii.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Aceasta functie iti aduce mai multe responsabilitati. In primul rand ai responsabilitatea de a-i ajuta pe jucatorii noi , cat si pe cei vechi daca acestia intampina anumite probleme in anumite situatii roleplay / nu au informatiile necesare pentru a putea desfasura un roleplay de tip Hard. Este necesar sa ai un vocabular cat mai adecvat si cat mai explicit.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Sigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

-rep , Din faptul ca ai parasit comunitatea pentru o functie.  Nu mi s-a parut ok. Vreau sa iti vad activitatea si implicarea pe viitor ! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share