Jump to content
×
×
  • Create New...

Apicatie Helper in teste


AlexandruAl
 Share

Recommended Posts

  • Numele real :Cuciureanu Alexandru
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti:Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:Cu jucatu pe pc
  • De cat timp jucati pe server: de cateva zile.
  • Cat timp acodrati serverului pe zi:6-7 ore pe zii
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit aceasta functie deoarece pot ajuta aceasta comunitate in foarte multe feluri,am timp mult si pot sta pe server oricat e nevoie,stau pe server pana dimineata si pot ajuta comunitate prin a face tickete si a nu se face fail-uri pe sv
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte)Sunt un baiat simplu din Bucuresti,am o pasiune pentru calculatoare de cand eram mic.La 8 ani parintii mei mi-au cumparat primul meu calculator,a fost un moment foarte frumos pentru mine pe care nu o sa il uit ,puteam sa ma joc orice,de mic mi-au placut jocurile cu masini in care iti poti alege tu povestea,iar cand am descoperit FiveM-ul am intrat prima data pe acest server acum 2 ani si mi a placut 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Cuciureanu Alexandru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Alexandru 
  • Sanctiuni anterioare pe server:nmk
  • ID-ul din joc:9531
  • Averea detinuta in joc:nmk
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu am avut .
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa fac in asa fel in cat si cel care a gresit sa inteleaga ceva,pentru ca pe viitor sa nu mai faca acea greseala.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ajuta playerii noi intrati pe server,cu informatii/nelamuriri, dar si pe cei care au gresit intr-o situatie roleplay. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Sunt de acord
 
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share