Jump to content
×
×
  • Create New...

( HELPER) Andrei Ciprian


antertos125
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei Gavrila Ciprian
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Craiova
  • Cu ce va ocupati: Acum nu ma mai ocup cu nimic am o perioada mai mare sunt in vacanta. Inainte ma ocupam cu scoala(liceul) si un sport adica basket acm sunt o perioada in vacanta
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sunt de acord in privinta asta.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Il cunosc perfect orice regula din regulament
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In perspectiva mea cred ca merit aceasta functie ca ma stiu in acest domeniu si stiu cu ce se sanctioneaza stiu anumite lucruri si stiu cum sa reactionez si sa ajut oameni intr-un mod linistit si pajnic , si chiar ma pot intelege cu toti oameni 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Buna ziua, Ma numesc Andrei Gavrila Ciprian sunt din Craiova și am varsta de 16 ani si am inceput sa ma joc fivem de 2 ani tot asa am gasit anumite servere in care poti gasi prieteni foarte intelegatori si  am prieteni multi si uni sunt înțelegători cu mine ne ajutam reciproc alte detalii despre mine : mai implace mâncarea , sunt la liceul Cuza din Craiova sunt prietenos și ma inteleg bine cu toti si nu am conflicte cu nimeni in rest nu am nmk de spus 
    22 aprilie 2020

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Antertos Mario
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Antertos
  • Ore jucate pe server: 159
  • De cat timp jucati pe server: de o luna jumate
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 8-9 ore si chiar nu mint sunt foarte activ si chiar vr sa primesc o sansa de a ajuta oameni care sunt noi si sa le explic lucruri
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1/4 warn si ban 3 zile in rest nu am avut si nu o sa mai am pe viitor
  • ID-ul din joc: 8672
  • Averea detinuta in joc: Detin 5 Vehicule si o casa 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu momentan, sunt okey si intelegator , nu sunt bombardier
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu am altercatie cu niciun membru staff chiar ma inteleg foarte bine cu majoritatea dintre ei ceilalti inca nu am avut timp sa ma intalnesc cu ceilalti 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: asi pastra liniste si armonie pe server si sa nu fie anumite fail roleplay-uri si sa fim o familie toti nu vreau sa fiu superior vreau sa fim toti la egal si intelegatori 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: cu tikete , cu nelamuriri cu probleme , si sa ajute la orice ora un player nou care este pe server
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da am posibilitatea de a filma orice
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da sunt de acord 
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share