Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Matei Andreas [OneShout / 5007]


OneShoutL
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Vio
  • Varsta reala: Aproape 16
  • Orasul unde traiti: Pitesti
  • Cu ce va ocupati: Muncesc la afacerea parintilor
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Nici nu se pune problema
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Desigur, mai confund mici lucruri de exemplu uit care este ooc in ic si care este ic in ooc dar imi revin
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca sunt o persoana devodata serioasa si matura (cand vreau :) ) dar din moment ce as primi aceasta functie , in timpul ticketelor nu s-ar pune problema de a fi serios, intotdeauna am dorit aceasta functie mai ales pe acest server , sunt sigur ca voi fi cel mai atent om ca si staff si nu ca sunt eu foarte atent doar din simplul fapt ca o sa imi fie frica sa nu gresesc .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Vio , am aproape 16 ani, m-am nascut si traiesc in Pitesti , de la varsta de 14 ani jumatate lucrez la afacerea familie , consider ca sunt o persoana sincera , care stie sa aprecieze si cel mai mic gest si care este fericit asa cum este, s-ar putea sa par nu foarte serios in aceasta aplicatie dar nu sunt in stare sa ma descriu foarte bine , avnad o "mica" anxietate, din cauza a mai multor boli, nu vreau sa dau mai multe detalii , multumesc frumos ca ati citit asta , si zi buna sa aveti cu bune cu rele sa fiti fericiti cu voi inasisi! 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Matei Andreas
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): OneShout
  • Ore jucate pe server: 1593
  • De cat timp jucati pe server: Cred ca din 2021 Martie cam pe acolo
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de la zi la zi , nu stiu sa zic anume , dar mai intervin lucrurii care trebuiesc rezolvate .
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am 1 BAN de 30 de zile pentru Coruptie, 1 BAN de 9 zile pentru Esuarea de a sta intr-o factiune. Si un AJ pentru ca am fost complice la un bombardierism (eram in masina cu prietenul meu cand a facut bombardierism si am picat si eu de vina intr-un fel sau altul)
  • ID-ul din joc: 5007
  • Averea detinuta in joc: Nu stiu sa zic o suma exacta dar cred ca in jur de 1.000.000$ (Am preferat distractia si roleplay-ul decat farmul)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu tin minte sa fi suparat pe cineva pe acest server, doar asa certuri minore IC
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu imi aduc aminte si nu cred , findca deobicei sunt o persoana linistita si la locul meu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As dedica foarte mult timp Ticketelor fata de Roleplay .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cred ca se ocupa cu Informarea/Ajutarea/Mentinerea linistei pe server/Sanctionarea persoanelor problematice .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da pot cu filma cu OBS-ul doar ca uneori imi face probleme calculatorul si s-ar putea sa imi dea crash.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Inteleg, nu am mintit cu ceva anume , dar toata lume greseste si s-ar putea sa fi omis ceva , daca imi aduc aminte o sa dau un reply la aceasta postare .

 

  • Mersi mult ca v-ati acordat din timpul dvs. pentru a imi citi aplicatia !
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share