Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Stama Iulian-Marian [ Iulian0/3093 ]


Iulian0
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Stama Iulian-Marian
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Brăila
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu personal imi doresc aceasta functie pentru a imi arata devotamentul + efortul meu de pe acest server. Consider ca cunosc la perfectie regulamentul, cu toate ca am x2 ban-uri cu motivul METAGAMING. Ele m-au facut sa imi doresc tot mai tare sa cunosc regulamentul. Totusi, imi asum 100% acele 2 ban-uri, a fost vina mea, dar ma repet, ele m-au facut sa imi doresc sa stiu cat mai mult regulamentul si sa ma descurc in orice situatie de roleplay fara probleme.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut! Ma numesc Iulian, sunt o persoana foarte prietenoasa, sociabila, meticuloasa si imi place sa reusesc tot ceea ce imi propun. Sunt harnic, atent la detalii, ordonat, imi plac glumele bune si de asemenea sa fac oamenii din jurul meu sa rada, calm in orice situatie. Fost sportiv de performanta la inot, acum incerc sa-mi ocup timpul mergand la sala si jucandu-ma pe server. Am o vointa puternica si un caracter unic, am momente cand ii pun pe ceilalti in fata mea si incerc sa ii ajut pe ei mai mult decat pe mine. Am un limbaj adecvat si ma mandresc cu asta. Sunt genul de persoana careia ii place linistea, in niciun caz cearta, recunosc ce este bun la o persoana.

 

  • Informatii de pe joc:

     

  • Numele din joc (Buletin): Stama Iulian-Marian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Cipi #GAMBETTI
  • Ore jucate pe server: 1090
  • De cat timp jucati pe server: De un an si 2 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2-10 ore, depinde de zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2x METAGAMING ( 21/11/2022 )
  • ( 22/02/2023 )
  • ID-ul din joc: 3093
  • Averea detinuta in joc: 1.5 aproximativ (bunuri+bani)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie, voi incerca sa ajut fiecare jucator al acestui server in parte, nu conteaza ce problema are. Dar, imi voi continua si activitatea de roleplay obisnuita.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Treaba unui Helper este de a informa corect jucatorii astfel incat sa inteleaga ce au de facut, sau in cazul jucatorilor reclamati sa ii sanctioneze in mod obiectiv si sa-i faca sa inteleaga unde au gresit.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur, folosesc Nvidia Instant Replay
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur, nu as minti niciodata.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

 

                                                                                                    

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share