Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Fota Stefan [ Bodi/ ID: 37864 ]


Bodi
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Fota Stefan
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Tg jiu
  • Cu ce va ocupati: licean / elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): cred ca merit aceasta functie deoarece ma dedic foarte mult servarului adica 70% din timpul meu liber il petrec pe sv si chiar daca nu am o varsta foarte mare gandesc foarte matur.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): sunt un simplu baiat ce ii plac calculatoarele am facut 5 ani de baschet de performanta dar am ales sa merg mai mult pe partea de calculatoare si it. Cu ceva timp in urma imi deschisesem si un sv de fivem  in care ma implicam foarte mult dar nu era asa de usor si din cauza asta respect foarte mult persoanele high staff fplayt.                                                                                                                                                                                                                             Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Popescu Catalin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): 
  • Ore jucate pe server: 700 plus ck la 50
  • De cat timp jucati pe server: 2 ani aproximativ
  • Cat timp acordati serverului pe zi: minim 4 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: ban minciuni la tk, ban acumulare warnuri,ban dis in rp
  • ID-ul din joc: 37864
  • Averea detinuta in joc: 2 mil
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: as ajuta playeri atat si sv cu tot ce pot
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: ajuta playeri sa nu aiba discnforturi cat timp sunt pe comunitatea noastra si de altfel sv pe cat posibil
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share