Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Gaby Capone [ PantaFanta / 62543 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Gaby
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Slatina
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana calma si cu multa rabdare, chiar daca am un trecut putin mai dur, simt ca m-am schimbat si ca merit si eu o sansa. Sunt sigur ca ma voi descurca bine si ca nu voi mai gresii vreodata.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Gaby, sunt din Slatina Olt, sunt pasionat de motociclete dar si de masini, ador fotbalul, sunt calm si am multa rabdare, dar vorbesc foarte mult si acest lucru este un defect nasol la mine. In timpul liber ies pe afara cu prietenii sau ma joc diferite jocuri pe calculator (in afara de FiveM).

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Gaby Capone
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): kelq
  • Ore jucate pe server: 940
  • De cat timp jucati pe server: 6 feb. 2023
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 4 ban-uri + 1 ban coruptie si 5 warn-uri
  • ID-ul din joc: 62543
  • Averea detinuta in joc: 300k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ajut pe toata lumea cum pot si sa incerc sa ofer a doua sansa tuturor celor care o merita, deasemenea o as incerc sa nu imi repet greselile din trecut si sa devin o persoana cat mai cuminte si cu capul pe umeri.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca un helper se ocupa cu rezolvarea problemelor si altercatiilor intre jucatori si ajutarea celor care sunt la inceput pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share