Jump to content
×
×
  • Create New...

Respect FplaInformatii din viata reala: Numele real: Varsta reala: Orasul unde traiti: Cu ce va ocupati: Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Cunoasteti la perfectiune regulamentul seryT


rares121212
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Rares Gisca Cristian
  • Varsta reala: 15 fac 16
  • Orasul unde traiti: Jud Suceava
  • Cu ce va ocupati: il ajut pe tata cu treburile casei iar seara ma joc pe five m
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: bineinteles
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: 98%
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): deoarece o sa fiu foarte activ la facut tikete am sa incerc sa ajut pe fiecare lasand la oparte RP
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat simplu de la tara caruia ii place sa se joace five m iar in timpul liber ies pe afara cu prietenii

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Marius Csampar
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Marius Csampar 
  • Ore jucate pe server:155
  • De cat timp jucati pe server: de aproximativ 6-7 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in jur de 6-7 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: am abut ban 1 zi deoarece am zis ca adminii nu vin la tikete si am facut puturos un admin si imi asum
  • ID-ul din joc:9711
    • Averea detinuta in joc: Am un X6M,3 Dube, un honda bros,un tir la 100k si remorca la 200k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: momentan nu sunt preitenos cu toti
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu deoarece am incercat sa imi caut de treaba mea
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu raspunderea la tikete si de a ajuta oamneii noi de pe server cu ce nu stiu
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share