Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Mona Romero [ RamonaG / ID: 14592]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ramona
  • Varsta reala: 27
  • Orasul unde traiti: Basildon
  • Cu ce va ocupati: Inginer IT
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): As dori sa mi se ofere din noua sansa de a fi membru staff deoarece as dori sa trec din nou prin aceasta experienta placuta dar si grea, consider ca sunt o persoana activa ziua cat si seara pana tarziu, si ca ma pot ocupa de acest “loc de munca” secundar pe langa alte atributii ale e care le am pe server
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana care se dedica in general in tot ceea ce face, cu bune si cu rele, stiu cum sa tratez anumite greseli ale mele cat si a altora si sa le accept, sa remediez ceea ce pot la mine dar si sa accept ce este in jurul meu. Consider ca sunt si matura dar si copilaroasa cand este necesar. Comunicarea si sinceritatea, sunt 2 lucruri pe care ma axez si consider ca sunt 2 atributii care ar trebuii sa fie atu-uri in tot ceea ce facem

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Mona Romero
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): awww
  • Ore jucate pe server: 1700+ [ 4700+ cu tot cu ck]
  • De cat timp jucati pe server: 3 ani in Aprilie
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am sanctiuni deloc in 4700 ore, doar un ck luat la un rp de mafie cand am avut o perioada ocupata si m-am lasat de server
  • ID-ul din joc: 14592
  • Averea detinuta in joc: 3 M
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Consider ca nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Consider ca nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As putea schimba perspectiva anumitor playeri care vin dupa comunitati in care roleplay-ul nu este foarte promovat sau chiar sa fie la primul lor server  de fivem, ei fiind cei mai predispuși greșelilor dar si corectarea lor daca doresc sa isi petreacă timpul intr-un mediu placut alaturi de alti playeri. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: 
  • Un helper are “meseria” de a se asigura ca playerii se pot juca intr-un mediu placut, alaturi de prieteni dar si de alte persoane pe server.
    - Rezolva problemele jucatorilor cu scopul promovarii roleplayului.
  • - Reprezintă imaginea serverului prin modul sau de abordare și comunicare 
  • - Ajuta la menținerea echilibrului 
  • - Diminuarea situațiilor de hate/injurii, orice fapt care ar putea strica un roleplay sau chiar bunăstarea playerilor
  • - Instruieste jucatorii noi, fara experienta si ii ghideaza 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share