Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Alvaro Stanossi Esteban (Cosmin Stoina | ID: 7018)


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Stoina Cosmin Ionut
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Bacau
  • Cu ce va ocupati: Elev in clasa a 12-a momentan
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Sincer sa fiu , da , dar cu mici greseli care pot fi reparate.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece cunosc majoritatea sistemelor de pe acest mod de joc, pot ajuta playerii sa aiba un gameplay mai bun , pot ajuta cu activitatea mea de minim 8 ore pe zi (sunt destul de activ dar recunosc ca in unele zile am pregatiri si pot intra decat 4-5ore in ziua respectiva.)
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat simplu care are o pasiune pentru jocurile video, imi place sa ma joc in timpul liber dar si sa ies pe afara sa socializez cu prietenii mei. Imi petrec majoritatea timpului invatand chestii noi care ma pot ajuta. Imi place sa ajut lumea pentru ca nu toti ne am nascut invatati.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Alvaro Stanossi Esteban
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Stanossi ( pe steam ) dar folosesc sTn nambani pe fivem
  • Ore jucate pe server: 2165
  • De cat timp jucati pe server: Am inceput sa ma joc pe server cu un prieten prin 2021 cred , am venit de pe alt server pe care jucam si nu eram la curent cu roleplay ul:))
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 8ore cum am spus si mai sus dar in zilele cand am pregatire pot sta decat 4-5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Primul meu ban a fost de meta-gaming pentru ca vorbeam cu prietenul meu pe discord ca nu stiam ce sa fac , al doilea ban a fost de Disconnect in roleplay cu politia pentru ca am crezut ca scap daca dau quit in F8, al treilea a fost de Coruptie pentru ca am strans suma de 100 de bandaje intr un e60 si eram agent de paza si am si fugit de politie :))) , al patrulea ban a fost de Disconnect la ticket + atitudine necorespunzatoare deoarece nu stiam ca in penitenciar e permis RDM ul ca e o jungla si m a enervat cineva pe moment ca eram la inceput si mi am dat respawn cu 3ghiozdane 10-15bandaje si alte chestii pe mine si de asta am avut un comportament neadecvat:)) , al cincilea ban a fost de No-Fear deoarece am spus pe statie cand eram jefuit ca sunt jefuit si nu am rolat frica pentru ca era prima interactiune cu un astfel de roleplay , al saselea ban a fost Cop-Fear deoarece m am simtit ofensat de catre un diicot ca ma injura incontinuu de parinti si i am spus si eu la randul meu ca mi bag organul genital in el si mi a facut ticket pe treaba asta, al saptelea ban si ultimul a fost pentru Condus Non-Roleplay la un test moto unde eram in politie si m am folosit putin de niste sarituri pentru a avea un avantaj dar nu m am gandit la consecinte. Un warn pentru condus non rp + cop bait deoarece incercam sa ma alerg cu politia si credeam ca asa se face :))) , un warn powergaming deoarece am jefuit si n am stat sa fac o animatie / me si am dat perchezitie direct, si un warn recent pentru rp scarbos fara aprobare in penitenciar . Am 7 banuri provizorii si 3Warn uri din trecut , ultimul ban a fost in septembrie 2023 si ultimul warn recent pe 18 februarie 2023. 
  • ID-ul din joc: 7018
  • Averea detinuta in joc: ~3-4milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Din fericire chiar nu , am avut parte doar de persoane bune, probabil am suparat 2-3 persoane dar sper ca le a trecut.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Da, cu Bompa la ticketul din puscarie deoarece eram destul de aprins si era si el putin si de asta am dat si disconnect + atitudine necorespunzatoare la ticket. (dar ne a trecut suntem bine acum :))) )
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: N-as face absolut nimic diferit in roleplay ul meu , as continua viata pe care o am dar in loc de mult farm voi face 50 50 cu tickete, desigur cand va fi nevoie voi ajuta mai mult pe partea asta de tickete.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu ticketele pentru probleme minore, asa consider eu , sa ajute playerii noi , sa ajute sa inteleaga playerii cand gresesc si fac o actiune care rezulta un fail rp etc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur, Streamlabs folosesc si da, pot filma oricand.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur, sunt asumat!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share