Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Carlo Gambino [Cocos / 61664]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Mihnea Andrei
  • Varsta reala: 21
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Trainer IT
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Imi doresc aceasta functie pentru a-mi demonstra devotamentul si efortul pe care l-am depus pentru acest server. Cu tooate acestea, cred ca inteleg perfect regulamentul, desi am primit mai multe ban-uri din diferite motive. M-au motivat tot mai mult sa cunosc regulamentul. Imi asum in intregime responsabilitatea pentru acele ban-uri, care au fost o consecinta directa a actiunilor mele. Cu toate acestea, ma repet, acele ban-uri m-au motivat sa studiez mai aprofundat regulamentul si sa ma descurc bine in orice situatie de roleplay.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Mihnea si sunt Student pe profilul de Analist Programator. Deja lucrez in domeniul IT pe postul de Trainer IT. Sunt o persoana foarte prietenoasa si calma, care nu ii place sa provoace conflicte sau alet astfel de lucruri. Daca persoanele din jurul meu au probleme, nu ezit sa nu sar in ajutor iar cand imi propun ceva, vreau sa-l fac pana la capat.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Carlo Gambino
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Cocos#CocoNUT
  • Ore jucate pe server: 2693
  • De cat timp jucati pe server: aproximativ un an si jumatate
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6h - 12h
  • Sanctiuni anterioare pe server: 5x Warn [Olimpic Swim, Vorbit sub apa, Condus NON-RP, Meta-Gaming, AFK in RP cu PD] ultimul ban fiind acum aproximativ 11 luni, 5x Ban [Bug Anti AFK, 2x Mixing, DC in RP, Acumulare Warn uri]
  • ID-ul din joc: 61664
  • Averea detinuta in joc:  BMW E9, cash aproximativ 300.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului? (exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In cazul in care as obtine aceasta functie, as incerca sa acord cea mai mare importanta explicatiei greselii unui jucator si sa ma asigur ca o intelege, apoi as sanctiona daca este cazul. Exista momente in care membrii staff nu au rabdarea de a face acest lucru si se grabesc sa ofere explicatii scurte.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Responsabilitatea unui Helper este de a informa jucatorii in mod corespunzator astfel incat sa inteleaga ce trebuie sa faca sau in cazul in care jucatorii sunt reclamati, de a-i sanctiona in mod obiectiv pentru a-i ajuta sa inteleaga unde au gresit.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share