Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Groza Andrei [ AndrewG / 32604 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Gozgar Andrei-Alin
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Brasov
  • Cu ce va ocupati: Sportiv/pasionat de fitness, Elev in clasa a 11a.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Bineinteles.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca oricand un nou ajutor din partea noastra este binevenit, sunt destul de hotarat sa ajung cat mai sus , sunt activ si chiar mi as dorii aceasta functie deoarece ar fi ceva nou si totodata unic. As dorii cu aceasta functie sa imi satisfac propria pasiune pentru joc dar si pentru a devenii oarecum cunosctut in comunitate , in mod evident nu acestea sunt toate motivele iar motivul principal fiind ajutorul si suportul pe care l as putea oferii playerilor.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat muncitor cu capul pe umeri , ce stie sa isi calculeze foarte bine timpul si totodata un baiat punctual. O persoana foarte respectuoasa , careia nu ii este frica de ceva nou. Sunt pasionat de jocuri-video de mic si de tehnologie in general , iar de fivem m am apucat acum 4-5 ani si mi a placut sa dezvolt un roleplay cat mai avansat si cat mai frumos. Sunt o persoana curajoasa ce nu lasa capul jos decat daca a gresit dar cu toate astea deseori evit scandaluri tocmai pentru a nu se intampla ceva mai rau. Imi echilibrez viata in activitati sportive si in pc dar si in iesiri cu prietenii cum este si normal la varsta mea.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Groza Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): | Andrew | 
  • Ore jucate pe server: 520
  • De cat timp jucati pe server: Undeva la un an dar din cauza pc ului am avut cateva pauze ( Problemele cu pc ul le am rezolvat ).
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Undeva la 4-5 ore chiar mai mult dar depinde foarte mult de programul meu din acea zi. 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut nici o sanctiune pe server.
  • ID-ul din joc: 32604
  • Averea detinuta in joc: 100k + Otel si praf de pusca + cateva arme pe care nu le mai folosesc deoarece am intrat in politie.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu chiar deloc. Am fost in 2 familii ( Amarillo Hooligans pana sa se inchida si in Gremium MC ) iar in GREMIUM m am simtit bine alaturi de toti si prin prisma acestei familii am cunoscut oameni mari din oras cu influenta si putere. Dar acum aceste contacte nu le mai folosesc si din nefericire am iesit din familie chiar inainte sa i au insigna deoarece m am plictisit si am vrut sa incerc ceva nou.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu! 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: ,,diferit'' nu as putea face nimic , serverul este perfect nu as putea aduce nici o inbunatatire dar as incerca pe cat mai mult posibil sa fiu o persoana ce ajuta cat mai mult persoanele de pe server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper in definitie se ocupa cu ajutarea playerilor pe server , raspunde la tickete atat pe joc cat si pe discord si prin prisma actiunilor lui ajuta serverul si playerii , serverul sa fie cat mai serios iar playerii sa nu aiba nici un fel de problema.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share