Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Tony Accardo [ Tony / ID: 84604 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ghiorghe Antonio Andrei
  • Varsta reala: 17 (implinesc 18 pe 25 octombrie 2024) 
  • Orasul unde traiti: Oost-Souburg#OLANDA dar de origine sunt din Constanta inel 2
  • Cu ce va ocupati: momentan scoala si practica/munca
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Nu si sunt destul de departe de al cunoaste la perfectiune...o sa invat cat este nevoie
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sincer sa fiu nu o merit pentru ca am mai facut greseli cand aveam ore mai putine dar am deja 7 luni aprox de cand ma uit la Bestialul,gentleman si alti helper sau grade mai mare si chiar imi place treaba asta...Vad ceva frumos unde pot invata si a face parte dintr-o comunitate frumoasa.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un tanar gamer caruia ii place sa isi petreaca cat de mult timp posibil pe jocuri video de tot fel-ul..Mai ales story-game uri ca am cateva sute de jocuri si cam asta este singurul joc online sa ii zic asa. Momentan sunt situat in Olanda desi nu imi prea place si am ganduri pe viitor sa ma mut ori inapoi in Romania ori intr-o alta tara. Am inceput FPlayT de fun cu niste prieteni...ei s-au oprit si am avut si eu o pauza de 3 sapt aproximativ dar am continuat in S.O.A pana la 960 de ore +- pana mi-a dat ck si acum am revenit in forta in politie si incerc sa invat cat de mult rp posibil.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tony Accardo
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): VPO
  • Ore jucate pe server: 1.200 +- 
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ jumatate de an
  • Cat timp acordati serverului pe zi: o medie 4-5 ore cam asa...In weekend mai mult daca nu am alte plan-uri sau nj ceva de facut cu ai mei
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 Warn pentru VDM si un ban de mixing pentru ca am avut sms IC la mafie ic 
  • ID-ul din joc: 84604
  • Averea detinuta in joc: 2M +-
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Pe acest caracter Accardo Tony nu...sunt in PD si fac rp destul de frumos consider eu. Pe caracter-ul vechi Garcia poate pentru ca am iesit din soa cu ck dat de mine si aveam tug-ul lui TOM...
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As sta cat de mult as putea pe tickete si mi-as da silinta sa invat din ce in ce mai multe.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu oferirea ajutor ului playerilor noi care intra pe server si au nevoie de ajutor la inceput ori din regulament ori o problema in rp-ul respectiv...Sa tina server-ul cu cat mai putine greseli posibile in cea ce tine RP si raportarea problemelor mai mari la grade mai mari din STAFF.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share