Jump to content
×
×
  • Create New...

(CV) Dragomir George(2299)


george troacva
 Share

Recommended Posts

DEPARTAMENTUL DE POLITIE PALETO BAY
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ?I DE MUNCA

APLICA?IE (CV) Dragomir George  ID 2299    


INFORMA?II GENERALE (1.0)

1.1 Nume:Gigel
1.2 Prenume:Troaca
1.3 Sex:Masculin
1.4 Vârsta:23
1.5 Înal?ime:1.82
1.6 Greutate:68
1.7 Nationalitate:Romana
1.8 Adresa: In masina
1.9 Numar de telefon:759-0954
 INFORMA?II LEGALE (2.0)

2.1 Sunteti un cetatean legal al comunei Paleto Bay?:Da, sunt
2.2 Suferi?i de orice boala cronica? Daca da, explicati:Nu,sunt perfect sanatos
2.3 Suferi?i de orice boala fizica? Daca da, explicati:Nu
2.4 Considerati ca aceste boli va pot reduce performanta ca un potential angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu,pentru ca sunt sanatos
2.5 Ati fost vreodata arestat pentru o crima? Daca da, explica?i:Nu, nu am fost arestat niciodata pentru o crima
2.6 Ati fost vreodata arestat pentru o infractiune? Daca da, explicati:Nu
2.7 Ati facut uz de substan?e interzise în ultimii doi ani? Daca da, specifica?i:Nu,nu am facut
2.8 Ati primit vreodata o contraventie? Daca da, specificati:Am luat amenda pentru depasirea limitei de viteza
2.9 Sunteti în posesia unui permis de conducere valabil?:Da,am este totul in regula!
2.9.1 Daca da, v-a fost vreodata suspendat?:Da,doar o data pentru dapasirea limitei de viteza
2.10 Sunteti capabil sa comunicati atât verbal cât in în scris în Limba Romana?:Da,sunt!
2.11 Aveti cunostinte lingvistice în orice alta limba decât Limba Romana? Daca da, explicati:Nu, nu am 
INFORMA?II PROFESIONALE (3.0)

3.1 Ati mai trimis vreodata o aplicatie de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Nu,asta e prima data!
3.1.1 Daca da, specificati in verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ?I DE MUNCA:
3.2 Ati mai trimis vreodata o aplicatie de angajare catre oricare alta agentie a statului?:Nu,asta este prima data
3.2.1 Daca da, specifica?i agentia ?i verdictul:
3.3 Specifica?t orice alta slujba pe care ati avut-o:Am fost mecanic in trecut
ARGUMENTARE ?I RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei sa te alaturi Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumenteaza in minim 75 cuvinte):Pai,sunt o fire sportiva cu multa motivatie.
Si imi doresc sa ma alatur Politie Paleto Bay ,pentru a face din orasul Paleto un oras mult mai sigur,deoarece am vazut foarte multi infractori precum
traficanti de droguri si cei de arme .As vrea sa inspir siguranta si sa nu va fie frica sa iesiti pe strada de frica traficantilor.Sunt motivat sa intru 
in politia din Paleto Bay deoarece sunt antrenat militar ma trezesc in fiecare zi la 6 si imi fac exercitiile, sunt pregatit de orice !
Ce te diferentiaza de ceilal?i candidati?? (Argumenteaza in minim 50 cuvinte): Ma diferentiez de ceilalti deoarece sunt antrenat militar, stiu sa trag foarte bine cu arma pentru ca in timpul meu liber merg la poligon. Stiu sa conduc foarte bine, am permis la categoria B valabil .Stiu sa respect ordinele care imi sunt date. Cand mai am timp ies cu prieteni la un fotbal.
(( INFORMA?II OUT OF CHARACTER (5.0) ))

4.1 Prenume:Dragomir 
4.2 Vârsta:16
4.3 Ora? sau localitate de provenienta:Vrancea,Panciu
4.4 De când va juca?i GTA V?: 1 an
4.5 De când va juca?i pe server'ul FplayT ?: de 6 luni 
4.6 Ce ID aveti in joc?:2299
4.7 Alte informa?ii: Multumesc, ca mi-ai citit aplicatia
(( INFORMATII LEGATE DE APLICATII: )) 

Edited by george troacva
Link to comment
Share on other sites

Aplicatia dumneavoastra a fost RESPINSA! Ne pare rau dau nu indepliniti toate conditiile necesare momentan. Sunteti bine venit sa incercati si la urmatoarea sesiune de recrutari!

Link to comment
Share on other sites

  • Kiba locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share