Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Serov Molotov [ MOLOTOV / ID: 874 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Vlad Chiriac
  • Varsta reala:18
  • Orasul unde traiti:Focsani
  • Cu ce va ocupati:Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca am invatat ce inseamna respectul in timpul pe care l-am petrecut pe acest ''joc'' pe care il consider totusi o modalitate de interactiune si comunicare.Sunt dispus sa imi dedic timpul ramas aici in aceasta comunitate ajutand jucatorii si in acelasi timp imi doresc sa fac dreptate in absolut orice situatie.Imi pare rau ca spun doar atat,dar vreau sa ofer o descriere mai detaliata mai jos.Vreau sa am sansa sa vorbesc in fata voastra si sa raspund oricarei intrebari.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Totul a inceput acum 2 ani cand eram un baiat care se mai juca din cand in cand,am descoperit fivem-ul singur si am jucat o perioada pe un alt server,avand in vedere ca nu auzisem inca de FplayT,nu auzisem de aceasta comunitate situata in mica portiune de harta numita Paleto.Dupa perioada relativ scurta petrecuta acolo am intrat si aici.Din pacate nu am apucat sa cunosc aproape pe nimeni,nu am reusit sa fac aproape nimic.Dupa ceva timp de la venirea pe comunitate am aflat ca tatal meu a ajuns la inchisoare si atunci am avut o cadere psihica foarte mare.In perioada ce a urmat si pana acum o luna cand am revenit aici am avut parte de multe lucruri proaste in viata mea,am ajuns sa fumez foarte mult,sa beau,am avut diferite relatii care s-au terminat foarte prost fix din cauza asta.Am fost considerat un om rau si imi asum acest lucru.Nu vreau sa ma plang,consider ca aceasta experienta a fost una prin care eram nevoit sa trec si care mi-a aratat multe,am vazut practic ce inseamna sa fii intr-un grup de oameni care nu iti vor binele,am descoperit nenumarate caractere care deveneau din ce in ce mai complexe,fiecare persoana pe care o cunosteam avand o poveste de viata foarte greu de inteles.Toata chestia asta cu tatal meu presupun si acum ca a fost o lectie pentru mine dar am decis sa ma indrept.Am realizat ca nu sunt ca ceilalti,stiam sa vorbesc corect si complex,stiam sa ofer respect,si credeam ca pot oferi mai multe.Revenind pe joc dupa 2 ani am decis ca am nevoie de o perioada de relaxare dupa 2 ani de nopti pierdute.Nu pot sa spun ca m-am schimbat total dar cred ca o iau pe o directie corecta.Revenind la server,ajungand aici am aplicat in politie deoarece am impresia ca aici este nevoie de explicatii elaborate in orice situatie,ironia a fost ca am ajuns la penitenciarul din joc.Am decis sa raman aici deoarece cunosc foarte bine comportamentul unui agent de paza.Am reusit sa ma impun,am reusit sa fiu respectat si sa ofer instructaje foarte respectate de agentii de paza care au trecut prin mana mea si dupa mult timp m-am simtit util.Dupa ce m-am ocupat de perioada asta de management al penitenciarului am realizat ca as putea incerca ceva mai mult,asa ca am ajuns sa scriu aceasta aplicatie.Peste 1 an si jumatate o sa fiu nevoit sa plec in Austria pentru ca mi s-a oferit o slujba acolo dupa ce termin liceul.Chiar daca probabil atunci o sa fie momentul cand o sa ma las,vreau ca in aceasta perioada sa ma exprim si sa pot interactiona cu cat mai multe persoane.O sa ma opresc aici,imi pare rau pentru atatea detalii,sunt dispus sa vorbesc ore in sir daca stiu ca sunt luat in seama.
     

     

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Serov Molotov
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Molotov
  • Ore jucate pe server:152
  • De cat timp jucati pe server:Am explicat si mai sus.Daca e sa luam perioada de acum 2 luni cred.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:7 ore+
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu am nicio sanctiune
  • ID-ul din joc:874
  • Averea detinuta in joc:McLaren GT20 ,Mercedes GT63S 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:In niciun caz
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu stiu ce as putea face diferit mai ales la inceput dar as fi 100% obiectiv in orice situatie si as avea grija ca nivelul de roleplay de pe server sa nu se diminueze.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta jucatorii in diferite probleme si bineinteles decide cine are dreptate in anumite situatii,actionand obiectiv,respectand cu strictete regulamentul serverului mai ales cand vine vorba de sanctiuni.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Bineinteles
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share