Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Tankescu Sebastian [ SebastiaN. / 181 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:
  • Varsta reala:
  • Orasul unde traiti:
  • Cu ce va ocupati:
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Imi doresc aceasta functie deoarece vreau sa arat tuturor ca sunt un baiat capabil si pot fi de incredere, imi doresc sa ajut toti jucatorii care au probleme si daca pot in anumite situatii si financiar dar nu cu sume mari pentru a muncii ei, vreau sa ajut si la dezvoltarea server-ului atat cu tickete rezolvate cat si cu niste roleplay-uri de nota 10. Sunt sigur ca daca voi avea aceasta sansa imi voi face "meseria" cu simt de raspundere si cu capul pe umeri.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Despre mine nu sunt multe de zis, sunt un baiat cu simtul umorului al responsabilitatii, cu capul pe umeri si care stie cu exactitate pot spune mereu cand este vorba despre o gluma sau cand este vorba despre un comportament exigent sau autoritar. Sunt o persoana care se integreaza usor in grupuri dar si care stie sa ofere respect celor care ofera la randul lor. Imi petrec majoritatea timpului pe calculator jucandu-ma FiveM cu prietenii. Imi place sa joc Rubgy acesta fiind sportul pe care il practic la nivel inalt, dar mai practic si box-ul. In weekend mai ies intr-un local cu prietenii sau la un biliard dar in timpul saptamanii nu prea am timp sa ies afara pentru ca mi-l ocup cu FiveM-ul.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tankescu Sebastian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): sB_.
  • Ore jucate pe server: 270 acum si vreo 900-950 inainte de wipe.
  • De cat timp jucati pe server: De cam 6-7 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 9-10 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un warn pentru ca am stat afk in apa.
  • ID-ul din joc: 181.
  • Averea detinuta in joc: In jur de 1.5 mil.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, consider ca celui caruia i-am gresit nu trebuie sa tina ura pe mine, dar daca o face nu am nimic in potriva cu acesta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, m-am inteles bine cu toata lumea pentru ca am invatat sa las de la mine cand trebuie.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As face diferit de ce am facut inainte doar tickete pentru a ajuta playeri de pe comunitate in rest vor ramane aceleasi lucruri ca si inainte adica roleplay in majoritatea timpului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor jucatorilor care au o anumita problema dar si cu intretinerea serverului in ceea ce tine de jucatori si problemele acestora.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share