Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Fernando Rivadeneira [KapKan, ID 110]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei
  • Varsta reala: 19 ani
  • Orasul unde traiti: Bristol
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il stiu.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider că merit o șansă la această funcție, deoarece sunt dedicat acestui server, am destul timp liber pentru această funcție. Cunosc foarte bine regulamentul serverului și gamemode-ul sau.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut, mă numesc Andrei, am vârstă de 19 ani, locuiesc în Bristol, sunt la Colegiu cu profil "Game Developing". Sunt un băiat foarte calm și la locul meu. Îmi place foarte mult să ajut persoanele cu orice fel de problema, sunt foarte răbdător și calm și respect foarte mult oamenii care au bun simt și știu să se comporte.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Fernando Rivadeneira
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): KapKan
  • Ore jucate pe server: 260
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc de aproximativ 3 ani, pe aceasta comunitate.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Intre 4-7 ore, depinde foarte mult de zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut sanctiuni.
  • ID-ul din joc: 110
  • Averea detinuta in joc: Detin un BMW M5 VIP, BMW M8 VIP, Dodge Charter VIP, MTL Terbyte, Chevrolet Colorado, Dacia 1300 Sport, Duba Steed, Duba Sobol, Dupa Ford, Duba Speedo, Aston Martin DB11 si inca 15.000$ in portbagaj.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu ma cunosc cu o reputatie proasta pe joc.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut altercații cu un membru staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Păi, m aș ocupă cât mai mult posibil de lucrurile care trebuiesc făcute odată luând această funcție, să ajut playerii cu orice problema și serverul cu ideei.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Păi, un Helper se ocupă cu probleme in Game a playerilor, rezolvarea ticketelor pe discord/in game, ajutarea playerilor la orice nelămurire și la rezolvarea reclamatilor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share