Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Beluga Tudor [ BIT / ID: 173 ]


BIT
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Baesu Tudor
  • Varsta reala: 17 ani
  • Orasul unde traiti: Focsani
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt un om care are o rabdare foarte mare, nu ma enervez foarte repede si inainte sa scot cuvintele pe gura le analizez. De cand am intrat pe aceasta comunitate, am observat ca staff-ul se chinuie cu ticketele, mai ales la un restart si inca de atunci mi-am dorit aceasta functie deoarece m-as implica in acest lucru.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Pot spune despre mine ca sunt o persoana amiabila si intelegatoare. Consider ca am bunul simt, fara a depasi limitele acestuia si a cadea in cealalta extrema. De asemenea, sunt o fire deschisa si sociabila si imi place sa ascult persoanele din jur cand este vorba de probleme de zi cu zi si sa le ajut cum pot. Ma adaptez usor la diferitele situatii cu care ma confrunt si nu ezit sa imi fac prieteni noi. Cel mai mult ma intereseaza la o persoana felul in care ii trateaza pe oamenii din jur, deoarece acest lucru reflecta intreaga sa personalitate. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Beluga Tudor
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): BIT
  • Ore jucate pe server: Inainte de wipe am avut aproximativ 500 si acum am 250.
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ 5 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Aproximativ 4 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut nicio sanctiune.
  • ID-ul din joc: 173
  • Averea detinuta in joc: In jur de 2 milioane jumatate. 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nimic iesit din comun, doar as incerca sa ma implic foarte mult in ajutorarea a cat mai multi playeri, vechi cat si noi prin tickete, pe chat, sau pe discord pe camera de support.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu rezolvarea diferitelor probleme din roleplay, care din pacate se intampla cam des. Pe langa asta, persoana cu aceasta atributie trebuie sa stie ca are obligatia de a raspunde la intrebarile adresate acestuia, chiar si cele de pe chat, nu sa treaca cu vederea peste ele. Atunci cand nu are tickete, sa se mai plimbe pe harta cu noclip-ul, sa stearga masinile din locurile aglomerate, sa evite sa se creeze haos pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share